`
شمانیوز
شما نیوز

پیام دکتر کریمی در خصوص انتخابات 28 خرداد:

جشن ملی در اردوگاه ملت حماسه ساز ایران برپا خواهد شد

دکترکریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در بیانیه ای ضمن دعوت اهالی صنعت بیمه برای شرکت در انتخابات 28 خرداد، ابراز امیدواری نمود خانواده بزرگ صنعت بیمه با بصیرت کامل پای صندوق های رای حضور یافته و از منتخب خود حمایت نمایند.

به گزارش شمانیوز: متن کامل بیانیه دکتر کریمی را در ادامه می خوانید:

مشارکت سازنده در میدان انتخابات با رنگ پاسخگویی به مطالبات حرفه ای و منطقی، رویکرد شفاف صنعت بیمه در بزرگترین رویداد سال ۱۴۰۰ رقم خواهد خورد.

صنعت بیمه در کنار بانک و بازار سرمایه یکی از سه ضلع مثلث اقتصادی است که در کشور نقش فوق‌العاده ای دارد.

اطمینان بخشی و گسترش آرامش و آسایش در شرایط فعلی، مهمترین خواسته مردم شریف ایران است و ناگفته پیداست که صنعت بیمه در این حوزه، پیشتاز و پرچمدار تمامی نهادهای کشور به حساب می آید. 

سهل نگری و سهل انگاری، آفت توسعه صنعت بیمه است و راهبرد حمایت از فعالان بیمه ای قطعا در برنامه های مهم کاندیداهای مورد تایید نظام جمهوری اسلامی، جایگاه ویژه ای خواهد داشت و سندیکای بیمه گران ایران بر خود فرض می داند با یادآوری این فریضه، حساسیت موضوع را یادآوری نماید.

اجرای طرح عظیم ملی پوشش بیمه حوادث میلیونها واحد مسکونی در برابر مخاطرات طبیعی، پشتیبانی از تولید و تولیدگران و تامین آرامش برای فعالان اقتصادی، همراهی با مردم و ایفای مسئولیت اجتماعی در برابر آسیب های ناشی از پاندمی کرونا، تلاش برای تعمیم فرهنگ بیمه و همگانی تر شدن محصولات امنیت آفرین و دهها خدمت بی منت دیگر تنها گوشه ای از مجاهدات خدمتگزاران مردم در حوزه بیمه است که هر یک از آنها می تواند در آسودگی خاطر دولتمردان و رفع دغدغه هایشان، نقش موثری ایفا کند.

دولت هایی که با پدیده ظالمانه تحریم های بین المللی و فشار بی رحمانه جامعه جهانی، دست و پنجه نرم کرده اند به خوبی این حقیقت را درک کرده اند که صنعت بیمه تا چه اندازه در عبور از بحران ها، مقتدر و راهگشا عمل کرده و بی توجه به دیده شدن، برای رضای خدای مهربان و ایفای وظیفه ملی سر بلند از این آزمون، پیروزمندانه توفیق داشته است.

بنابراین نگاه ویژه رئیس جمهور آینده به صنعت بیمه، می تواند امیدها را به اردوگاه دوستان هدایت کرده و یاس و ناامیدی را به سوی خیمه دشمنان قسم خورده ملت ایران، سوق دهد.

بی تردید "حق انتخاب"، حق طبیعی تمامی آحاد ملت است و خانواده بزرگ صنعت بیمه اعم از مدیران پرتلاش و همکاران نجیب، کارگزاران و نمایندگان خدوم و با انگیزه و امیدوار شبکه فروش به گستره ایران اسلامی، ارزیابان خسارت امین و دلسوز، آکچوئرهای فرهیخته و بازاریابان مهربان به همراه خانواده های گرانقدرشان در کنار بیمه گذاران اندیشمند و خواهان آرامش با تکیه بر سلایق و علایق، سنجش توانایی نامزدها و درک بالا از شرایط کشور، با بصیرت کامل پای صندوق های رای رفته و از منتخب خود حمایت نموده و رای خواهند داد.

فردای روز انتخابات، جشن بزرگ همدلی مردم سرزمینی است که با حفظ تمامی حرمت ها در کنار خادم منتخب خود برای آبادانی بیشتر کشور سرافراز ایران از هیج کوششی فروگذار نکرده اند.

پیشاپیش این جشن ملی را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران شادباش می گویم و قدر حضور سرشار از شور و شعور ایرانیان پاک نهاد را پاس می دارم.

دکتر سید محمد کریمی

دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها