شمانیوز
شما نیوز

از سوی بیمه مرکزی انجام شد:

ممیزی سیستم مدیریت ریسک سازمانی بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون به عنوان نخستین شرکت مورد ارزیابی قرار گرفته در صنعت بیمه از سوی بیمه مرکزی، مورد ممیزی سیستم مدیریت ریسک سازمانی قرار گرفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، در این ممیزی که روز 14 تیر ماه 1400 در محل شرکت بیمه تعاون و توسط مرکز توسعه مدیریت ریسک برگزار شد، رویکردها و اقدامات شرکت بیمه تعاون در چارچوب معیارهای اصول حاکمیت و مدیریت ریسک، چارچوب مدیریت ریسک و فرایند مدیریت ریسک بر اساس سیستم ارزیابی طراحی شده توسط این مرکز به صورت پایلوت بررسی شدند تا شرایط لازم برای ارتقای این سیستم ممیزی فراهم شود.
این جلسه با حضور یونس مظلومی، مدیر عامل بیمه تعاون و محمود اسعد سامانی، مدیر کل مرکز توسعه مدیریت ریسک بیمه مرکزی برگزار و طرفین ضمن مرور اقدامات انجام شده در چارچوب زیرمعیارهای ممیزی، بر اهمیت و اثرگذاری مدیریت ریسک در سطوح مختلف نظارتی و اجرایی و نتایج پایدار سازمانی تاکید کردند.
بیمه تعاون در دو سال اخیر با هدف ایجاد اطمینان در دسته های مختلف ذینفعان خود از جمله سهامداران و مشتریان، نظام مدیریت ریسک را در تمامی سطوح سازمانی پیاده سازی کرده و به صورت داوطلبانه و با هدف بهبود مستمر از طرف نهادهای نظارتی مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied