شمانیوز
شما نیوز

حضور بیمه "ما" در نخستین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا

شرکت سهامی بیمه "ما" با حضور در نخستین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا به معرفی خدمات بیمه ای خواهد پرداخت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه "ما"، نخستین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با هدف رشد همکاری‌های اقتصادی اتحادیه اوراسیا با تراز تجاری ۸۰۰ میلیارد دلاری و با حضور کشورهای عضو اتحادیه؛ ایران، روسیه، بلاروس، ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان و  مقامات بخش های دولتی و خصوصی ایران و کشورهای عضو برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش  در حاشیه این نمایشگاه، همایش روسای اتاق‌های بازرگانی ۵ کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا همراه با رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران نیز برگزار خواهد شد.

 این گزارش افزود :  به منظور تقویت هرچه بیشتر روابط اقتصادی از مقامات کشورهای منطقه و همسایه همچون ترکیه، عمان، قطر، افغانستان و عراق برای حضور در این نمایشگاه دعوت صورت پذیرفته است.

این نمایشگاه از 18 تا 21 تیرماه 1400 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران و از ساعت 10 الی 18 برگزار  و بیمه "ما" با برپایی غرفه در سالن خلیج فارس آماده  پاسخگویی به سوالات فنی؛ بازاریابی و روابط عمومی مراجعین خواهد بود .

گفتنی  است  اوراسیا یک اتحادیه اقتصادی با حضور پنج کشور روسیه، قزاقستان، بلاروس، قرقیزستان و ارمنستان است که از سال ۲۰۱۵ کار خود را در زمینه سیاست‌گذاری اقتصادی، اقتصاد کلان و مهاجرت نیروی کار در جهت تجارت آزاد و موافقت‌نامه های تجاری با کشورهای دیگر آغاز کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied