شمانیوز
شما نیوز

سومین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی برگزار شد

5 برگزیده سومین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون مشخص شدند.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، عصر سه شنبه پنجم مردادماه، با حضور محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی، مراسم قرعه کشی سومین دوره جشنواره بیمه های زندگی شرکت بیمه تعاون برگزار شد.
در این قرعه کشی از میان 683 نفر خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در خرداد ماه، 5 نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.
بر این اساس، علی سلامت پور و فریده زارعی از اهواز و رضا شبانی از تبریز سه برنده مچ بند هوشمند و حدیث محمدی نیا از شیراز و اشکان عطاری از گرگان برندگان 2 تبلت هوشمند جشنواره تیرماه بیمه زندگی بیمه تعاون شدند.
جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.
این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است که در این جشنواره، شرکت کنندگان براساس میزان سرمایه خریداری کرده بیمه نامه خود و به ازای هر 50 هزار تومان یک امتیاز شرکت در قرعه کشی دریافت خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied