`
شمانیوز
شما نیوز

بیمه کوثر/

آغاز ثبت نام طرح آرامش 1400

ثبت‌ نام بازنشستگان و مستمری ‌بگیران تحت ‌پوشش سابا برای بهره ‌مندی از خدمات بیمه‌ نامه درمان تکمیلی شرکت بیمه کوثر با نام طرح آرامش 1400 کلید خورد.

آغاز ثبت نام طرح آرامش 1400

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و اعلام مدیر بیمه‌های درمان بیمه کوثر، قرارداد بیمه‌نامه درمان تکمیلی بین بیمه کوثر و سابا، برای ششمین سال متوالی تمدید شد و متقاضیان واجد شرایط برای استفاده از این پوشش با نام «طرح آرامش 1400» تا 10 آذر فرصت ثبت نام دارند.
حسین عبدالوند با تاکید بر اینکه ثبت‌نام در این طرح اختیاری است، خاطرنشان کرد: تعهدات این بیمه‌نامه در قالب دو طرح با حق‌بیمه ماهانه 150 و 120 هزارتومان به ازای هر نفر ارایه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بازنشستگانی که می‌خواهند تحت‌پوشش این بیمه‌نامه قرار بگیرند، علاوه بر خود، باید همه اعضای خانواده تحت‌تکفل‌شان را ثبت نام کنند، افزود: همچنین در صورت وجود بیمه پایه، امکان استفاده از خدمات طرح آرامش 1400 برای سایر اعضای درجه یک خانواده که تحت‌تکفل نیستند، در صورت ثبت‌نام همسر و فرزندانش، فراهم شده است. وی با اعلام اینکه همسران بازنشستگانی که فوت شده‌اند نیز می‌توانند از طرح آرامش استفاده کنند، افزود: ثبت‌نام این مستمری‌بگیران نیز مطابق شرایط بازنشستگان انجام می‌شود اما برای فرزندان مستمری‌بگیران دوره انتظار سه‌ماهه در نظر گرفته شده است.
عبدالوند با تاکید بر اینکه اعتبار بیمه‌نامه آرامش 1400 از ابتدای آذرماه سال جاری آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: افراد واجد‌شرایط از 15 آبان تا 10 آذر جاری به مدت 25 روز فرصت دارند از طریق تارنمای شرکت بیمه کوثر به نشانی kins.ir یا مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک ساتا برای بهره‌مندی از پوشش بیمه‌نامه درمان تکمیلی طرح آرامش 1400 ثبت‌نام کنند.
مدیر درمان بیمه کوثر پیشنهاد کرد: تا جای ممکن ثبت‌نام را به صورت غیرحضوری از طریق تارنمای شرکت انجام دهند تا علاوه بر افزایش سرعت و دقت در عملیات و صرفه‌جویی در زمان و هزینه، از مشکلات احتمالی ناشی از همه‌گیری کرونا مصون بمانند.
عبدالوند افزود: عزیزانی هم که حضوری به دفاتر ساتا مراجعه می‌کنند حتما اصل شناسنامه و کارت ملی سرپرست، آخرین برگه حقوقی سرپرست و اصل و تصویر شناسنامه وکارت ملی افراد غیرتحت تکفل را همراه داشته باشند تا با یک بار مراجعه کار ثبت‌نام‌شان نهایی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied