`
شمانیوز
شما نیوز

بیمه پارسیان/

طرح های جدید بیمه پارسیان در راه است

بیمه پارسیان شش ماه دوم سال جاری را با طرح ها و خدمات جدید آغاز کرده است.

طرح های جدید بیمه پارسیان در راه است

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی بیمه پارسیان؛ این شرکت برای نیمه دوم سال 1400 چندین طرح بیمه ای جدید و خدمات به روز را برای بازار بیمه کشور تهیه کرده است.

براساس این گزارش بیمه پارسیان علاوه بر برگزاری جشنوارهای متعدد در رشته بیمه های آتش سوزی، مسئولیت، اتومبیل و برخورداری بیمه گزاران از مزایای این طرح ها، بیمه نامه های جدیدی از قبیل بیمه صندوق امانات بانک، و همچنین طرح جدیدی در حوزه بیمه عمروسرمایه گذاری با نام نهال زندگی را روانه بازار خواهد نمود و نیز در بخش مشتری مداری و خدمات به مشتریان اقدام به راه اندازی سیستم CRM (ارتباط مستمر با بیمه گزاران و پاسخگویی سریع) و همچنین باشگاه مشتریان بیمه پارسیان که در نوع خود در صنعت بیمه بعنوان یک باشگاه بسیار پیشرفته و نوآور افتتاح خواهد شد و همچنین در حوزه نرم افزار نیز اقدام به معرفی اپلیکیشن چتر همراه نموده که خدمات بسیار متنوعی بر روی تلفن همراه بیمه گزاران این شرکت از قبیل صدور بیمه نامه، پرداخت حق بیمه، پرداخت اقساط بیمه عمر، ارسال تصاویر صحنه تصادف برای کارشناسان خسارت به منظور تشکیل پرونده، آدرس و تلفن شعب و نمایندگان و نقشه آدرس ها و ... ارایه گردیده است که از خدمات جدید بیمه پارسیان به حساب می آیند.

ارایه و طراحی محصولات جدید و متنوع بیمه ای خود می تواند راهی برای جذب بیمه گزاران جدید و همچنین گسترش امر فرهنگ بیمه در جامعه است که بیمه پارسیان همواره تلاش داشته تا با محصولات متنوع و قابل خرید برای تمام اقشار جامعه در راه گسترش فرهنگ بیمه نیز گام های مهمی بردارد.

در گزارش های روزهای آینده اطلاعات و جزییات بیشتری از هر کدام از طرح ها و خدمات بیمه پارسیان منتشر خواهد شد و با توجه به نزدیک شدن به 13 آذر روز بیمه، این محصولات و خدمات جدید به تدریج رونمایی و راهی بازار بیمه کشور خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied