شمانیوز
شما نیوز

اجناسی که طعم خون می دهند! + فیلم

اجناسی که طعم خون می دهند! + فیلم

رژیم غاصب رژیم صهیونیستی در طول سالیان اشغال، از شنیع ترین جنایات تاریخ بشر در حق ملت مظلوم فلسطین دریغ نورزیده و به ویژه در جنگ غزه وحشیانه ترین جرائم بشری را علیه زنان و کودکان بی دفاع این باریکه مرتکب شد.

به گزارش سراج24؛ تاریخ گواه خواهد بود که کودکان و زنان و مردان باریک ترین باریکه دنیا چگونه زیر آماج مخوف ترین حملات وحشیانه سفاکان صهیون قرار داشته و مظلومانه به شهادت می رسند؛ اما نکته مهم این موضوع منابع تامین هزینه های هنگفت این جنگ ضدبشری است.

آنچه مسلم است در سایه تداوم تجاوزات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و فراخوان‌های متعدد جهت تحریم این رژیم در سطوح مختلف برای حمایت از مردم فلسطین، کمپین تحریم محصولات شرکت‌ها و برندهای حامی اسرائیل مانند استارباکس، مک دونالد، کی اف سی، کارفور، کوکاکولا و سایر شرکت‌های مربوطه در حال شتاب گرفتن بوده و این کمپین توانسته موفقیت‌های بسیاری در کشورهای مختلف جهان به ویژه کشورهای عربی و اسلامی به دست بیاورد.

امروز بر همگان روشن است که تامین منابع برای حیات رژیم غاصب صهیونیستی را برخی کشورهای خائن به آرمان فلسطین بر عهده دارند که متاسفانه تعدادی از این کشورها جزو کشورهای جهان اسلام و مدعی سیاست های ضد صهیونیزم جهانی هستند ولی عملکردشان برعکس گفتارها و شعارهای شان است.

به جرأت می توان گفت، تحریم کالاهای اسرائیلی مصداقی بارز از برائت جستن از مشرکین و کفار که رأس آن رژیم خونخوار صهیونیستی است که مورد تاکید ولی امر مسلمین هم است و امسال هم در مراسم حج اجرا خواهد شد و همین برائت جستن و اظهار آشکار مبنی بر جیاتکاری و رذالت آل صهیون است که می تواند کمر صهیونیست ها را شکسته و ماهیت ننگین صهیونیست ها را به جهانیان نشان دهد.

جنایات روز افزون ضد انسانی رژیم غاصب صهیونیستی، ضرورت تحریم کالاهای اسرائیلی را برای همه افرادی که وجدان بیدار دارند، واجب است چرا که شکی نیست کالاهای اسرائیلی طعمی جز طعم خون ندارند...

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی