شمانیوز

رسانه های اردنی از دیداری که سفیر سعودی در امان با دختر دیکتاتور معدوم عراق داشته است و دعوت نامه ای که این سفیر به وی برای حضور در نشستی درباره عراق در ریاض تحویل داده است، پرده برداشتند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر:رسانه های اردنی از دیداری که سفیر سعودی در امان با رغد صدام دختر دیکتاتور معدوم عراق داشته است و دعوت نامه ای که این سفیر به وی برای حضور در نشستی درباره عراق در ریاض تحویل داده است، پرده برداشتند.

این رسانه ها به نقل از یک منبع آگاه اعلام کردند: خالد بن فیصل آل سعود سفیر عربستان در اردن با رغد صدام دیدار کرده و تحولات اخیری که عراق شاهد آن است را مورد رایزنی قرار داده اند.

این منبع بیان کرد: سفیر عربستان در اردن دعوت نامه ای به رغد صدام داده است و از وی خواسته است که برای شرکت در نشست عراق و چشم انداز آینده که در ماه آینده میلادی قرار است در ریاض برگزار شود، شرکت کند. 

سفیر سعودی در اردن در دیدار با دختر صدام از این روند تحولات عراق به شدت ابراز نگرانی و تاسف کرده است.

شایان ذکر است که برخی منابع عراقی با اشاره به وجود عناصر نفوذی در میان تظاهرات کنندگان در عراق اعلام کرده اند که نمی‌توان وجود بعثی‌ها و صرخی‌ها (طیف انحرافی به‌سرکردگی الصرخی که مورد حمایت گسترده انگلیس و دستگاه‌های اطلاعاتی دشمنان عراق است) و پایگاه‌های ارتباط اجتماعی و همچنین نقش سعودی و دیگران در تحریک گروه‌های وابسته به خود را انکار کرد. برخی به‌دنبال وارد کردن کشور در بحران واقعی و فروپاشی دولت و کشور عراق هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه