شمانیوز

فرماندهی پلیس کربلای معلی با بیان اینکه گروه‌هایی به دنبال سوء استفاده از اعتراضات و ناآرامی‌‌های کنونی در عراق هستند، به حالت آماده‌باش درآمده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از فارس: فرماندهی پلیس کربلای معلی شامگاه پنجشنبه در بیانیه‌ای در این شهر مقدس اعلام حالت آماده‌ باش کامل کرده است.

به نوشته پایگاه شبکه خبری «ان‌ار‌تی»، در این بیانیه از شهروندان و ساکنان استان کربلا خواسته شده که نقش ملی و میهنی خود در این زمینه را ایفا و برای حفظ امنیت استان یاد شده با دستگاه‌های امنیتی همکاری کنند.

فرماندهی پلیس کربلا اعلام کرد که این بیانیه «پس از به دست آمدن اطلاعاتی در خصوص طرح خباثت‌آمیز گروه‌های تروریستی و سوء استفاده آنها از شرایط کنونی و اعتراضات در کشور» صادر شده است.

در این بیانیه آمده است: «فرماندهی پلیس، نهادها و دستگاه‌های امنیتی عراق به همه ساکنان شهر کربلا و زائران این اطمینان را می‌دهند که تمام تلاش خود برای برای حفاظت از امنیت این شهر به کار بگیرند».

دور دوم اعتراضات عراق از سوم آبان ماه ازسرگرفته شده و هم‌اکنون چند استان آن مانند بغداد و بصره، شاهد اعتراضات مردمی برای ایجاد اصلاحات سیاسی و بهبود خدمات دولتی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه