شمانیوز

در پی اتهام جنسی علیه رییس‌جمهور آمریکا مطرح شد:

یکی از زنانی که رییس‌جمهوری آمریکا اتهام تجاوز به وی را دروغ خوانده، ‌برای اثبات ادعایش از ترامپ خواست تا آزمایش DNA انجام دهد.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از نیویورک تایمز، "ای جین کارول" ستون نویس مجلات مطرح آمریکایی، یکی از دهها زنی است که رییس جمهوری آمریکا را متهم به سوء استفاده جنسی کرده است.

این نویسنده چندی پیش در مصاحبه با یک شبکه خبری گفته بود که ترامپ سال 1990 در اتاق پُرو فروشگاه بزرگ "برگدورف گودمن" در منطقه منهتن به او تجاوز کرده است. این اتهام در حالی مطرح شد که ترامپ نیز در گفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری هیل، اتهامات جنسی مطرح شده علیه خود را کذب محض و آنها را ساخته و پرداخته ذهن "کارول" دانست. او حتی این زن را متهم کرد که با مطرح کردن یک داستان ساختگی قصد داشته تا به فروش کتاب‌هایش کمک کند.

ترامپ همچنین در واکنش به ادعای این نویسنده مشهور گفت: من با کمال احترام به "کارول" می‌گویم که متاسفانه او جزو زنان جذابی نیست که من به آن‌ها علاقه داشته باشم در ثانی نه عکسی،نه دوربین نظارتی و نه شاهد حادثه‌ای در فروشگاه "برگدورف گودمن" وجود ندارد که ادعای او را اثبات کند.

با اظهارات ترامپ، "کارول" در ماه نوامبر در دادگاه ایالتی نیویورک مجددا از وی شکایت و اعلام کرد رییس جمهور، با ساختگی خواندن اتهام تجاوز به شهرت و حرفه او آسیب زده است.

"کارول" به تازگی مدرکی رو کرده که انتظار می رود به اثبات اتهام تجاوز ترامپ منجر شود؛ ستون‌نویس مجله Elle در تازه ترین ادعایش اعلام کرده کت دامن پشمی مشکی که در روز حادثه پوشیده بود را هنوز نگه داشته و آزمایشگاه نیز وجود DNA یک مرد ناشناس را روی دامن او اثبات کرده است.

"کارول" که اینبار قصد کرده تا با دلیل و مدرک ترامپ را نقره‌داغ کند درخواست آزمایش DNA از رییس جمهور آمریکا را به دادگاه ارائه داده است.

 

[[[[[[[[[[[[[[[[[[

 

وکیل این نویسنده گفت: نامه درخواست نمونه DNA از طریق ایمیل به وکلای ترامپ ارسال و درخواست شده تا 2 ماه مارس نمونه برداری از وی انجام شود. البته هنوز پاسخ این ایمیل داده نشده و معلوم نیست که آیا رییس جمهور حاضر است آزمایش DNA انجام دهد یا خیر؟

به گزارش شمانیوز، از زمان آغار ریاست جمهوری دونالد ترامپ تاکنون، بیش از ۱۰ زن او را به سوءرفتار جنسی متهم کرده‌اند. این در حالی است که رییس جمهور آمریکا تمامی این اتهامات را رد کرده و کاخ سفید آن‌ها را دروغ خوانده است.

مترجم:مریم حسینی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه