شمانیوز

در ایستگاه راه آهن پکن یک دختر بچه که با مادرش در حال انتظار قطار بود به دلیل غفلت مادر حواس پرتش به زیر قطار افتاد.

در ایستگاه راه آهن پکن یک دختر بچه که با مادرش در حال انتظار قطار بود به دلیل غفلت مادر حواس پرتش به زیر قطار افتاد.این حادثه ترسناک در ایستگاه راه آهن پکن در چین درحالیکه مادر و دختر منتظر قطار بودند اتفاق افتاد.

برنا نوشت: گزارش ها حاکی از آن است که توجه مادر به تلفن بوده و کودک خردسال یکی از پاهایش را در شکاف گذاشت و به سرعت ناپدید شد .فیلم کوتاهی از این حادثه دلخراش وجود دارد که افتادن کودک را نشان می دهد. کارکنان در ایستگاه برای نجات دختر با عجله شتافتند در حالی که به مادر می گفتند راه را باز و خون سردی خود را حفظ کند .

او سپس پشت پرسنل ایستگاه قطارایستاد و کمک کرد تا کودک کوچکش را از ریل قطار به روی سکو بیاورند ؛ کودک وحشت زده دوباره به آغوش مادربازگشت و با نگرانی به مادر نگاه می کرد به قول یکی از کاربران فضای مجازی انگار کودک با نگاهش می خواست به مادرش بفهماند که جان او از بازی با گوشی موبایل مهم تر است.به طور شگفت انگیزی، کودک از آسیب جدی جان سالم به در برد، اما مادر هنوز وقتی برخی کلیپ ها را می بیند ناراحت می شود .

 

219f7392f3e040aa5fc50152f8b4033f

 

در ماه اوت سال گذشته هم چنین موضوعی اتفاق افتاد که یک کودک نوپا در چین نزدیک بود در استخر غرق شود ، در حالی که مادرش حواسش پرت تلفن همراه بود ؛ عجیب تر اینکه بچه یک ساله، وقتی نجات پیدا کرد و به سختی نفس می کشید مادر به محض برگشت تلفن خود را چک کرد.او پس از ایست قلبی به بیمارستان برده شد و ادامه زندگی اش در کما باقی ماند.


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه