شمانیوز

شمع خودرو با وجود این که قطعه‌ای کوچک به نظر می‌رسد اما از جمله مهم‌ترین قطعات خودرو است و باید توجه ویژه‌ای به سلامت آن داشت.

«علی مراد» کارشناس سیاسی لبنانی، می‌گوید که آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش دارند تا از طریق فعالسازی نیروهای خود در جامعه مدنی در دو عرصه عراق و لبنان، وجهه الحشد الشعبی و حزب‌الله را تخریب کنند.

وی در گفت‌وگو با پایگاه خبری «المعلومه» تصریح کرد:  این دشمن معتقد است که دور کردن محور مقاومت از قدرت بر قضیه فلسطین نیز اثر می‌گذارد و در روند موفقیت تحمیل معامله قرن سهیم خواهد بود.

این تحلیل‌گر در ادامه با اشاره طرح جدید واشنگتن و تل آویو علیه محور مقاومت گفت: آمریکایی‌ها تا زمانی که در جیب‌هایشان برگه‌ای دارند با آنها بازی می‌کنند، انتقال سفارت آمریکا به قدس، به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، به رسمیت شناختن جولان به عنوان بخشی از این رژیم و اعلام عادی‌سازی روابط اماراتی - صهیونیستی نیز در همین راستا است.

وی تاکید کرد: ترامپ و نتانیاهو در حال حاضر تلاش دارند تا با تخریب و فعالسازی نیروهای خود در جامعه مدنی در دو عرصه عراق و لبنان، چهره‌های الحشدالشعبی و حزب‌الله را تخریب کنند.


منبع: فارس

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه