شمانیوز

یکی از شبکه‌های تلویزیونی رومانی بعد از ظهر روز جمعه با انتشار تصاویری مدعی کشف جسد قاضی منصوری در هتلی واقع در بخارست، پایتخت این کشور شد.

پلیس رومانی نیز در این باره اعلام کرد: در حال تحقیق درباره قتل غلامرضا منصوری معروف به قاضی منصوری هستیم. هنوز مشخص نیست او به قتل رسیده یا دست به خودکشی زده یا مرگ او صرفا یک حادثه بوده است. در این رابطه سردار هادی شیرزاد، رئیس اینترپل ایران مرگ قاضی منصوری، قاضی فراری را در رومانی تایید کرد.

 

 

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : غلامرضا منصوری که پیش از این به عنوان بازپرس شعبه نهم دادسرای فرهنگ و رسانه فعالیت داشته، با متهم شدن به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه از کشور گریخت و متهم ردیف نهم پرونده فساد‌های اکبر طبری شناخته می‌شود.

سردار هادی شیرزاد پیش از این در گفت‌وگویی، جزئیات شناسایی غلامرضا منصوری در رومانی و اقدامات صورت گرفته برای بازداشت و بازگرداندن وی به کشور را این‌گونه تشریح کرده بود: «بر اساس اعلام قوه قضاییه مبنی بر تحت‌تعقیب بودن نامبرده، پلیس بین الملل ناجا برای فرد مذکور اعلان  قرمز صادر و این اعلان بین‌المللی در اختیار سایر کشور‌ها قرار گرفت.»

تصاویر رویترز از حمل جسد غلامرضا منصوری توسط پرسنل پزشکی قانونی رومانی

 

کشف جسد قاضی منصوری در رومانی + فیلم و تصاویر

کشف جسد قاضی منصوری در رومانی + فیلم و تصاویر

کشف جسد قاضی منصوری در رومانی + فیلم و تصاویر

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied