شمانیوز

برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری، شب گذشته(جمعه ۳۰ خرداد) ، میزبان هدیه بازوند، بازیگر سریال «نون. خ» بود. این بازیگر درباره عدم توانایی در مسیر یابی و دلیل ازدواج نکردنش صحبت کرد.

برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری، شب گذشته(جمعه ۳۰ خرداد) ، میزبان هدیه بازوند، بازیگر سریال «نون. خ» بود. هدیه بازوند درباره عدم توانایی در مسیر یابی و دلیل ازدواج نکردنش صحبت کرد. او در ادامه گفت من ازدواج نکردم هرکس روی این صندلی می شیند ازدواج میکند و گویا این تیکه ای بود به نرگس محمدی که بعد از حضور در این برنامه با علی اوجی ازدواج کرد

 

 

هدیه بازوند در در سریال نون. خ در نقش روژان خانزاده بازی نموده است که بازی در این مجموعه سبب شهرت او شد. هدیه بازوند هنرپیشه ایرانی در تاریخ ۲۷ مرداد ماه سال ۱۳۶۶ در بندر عباس زاده شده است، و اصالتا کرمانشاهی است. هدیه بازوندفارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می باشد.

 

هدیه بازوند,بیوگرافی هدیه بازوند,عکس های هدیه بازوند

 

آغاز فعالیت هنری هدیه بازوند

هدیه بازوند از بازیگران تئاتر بوده و چند اثر نمایشی در کارنامه بازیگری خویش دارد و از هنرجویان استاد امین تارخ و همچنین مؤسسه نقش اول می باشد.

هدیه بازوند در سال 1397 توانست با مجموعه تلویزیونی« هشتگ خاله سوسکه» به کارگردانی محمد مسلمی نخستین بار جلوی دوربین رفت. این هنرپیشه جوان در فیلم سینمایی "آنجا همان ساعت" به کارگردانی آقای سیروس الوند هم حضور داشته و تجربه خوب و مفیدی را در کنار سیروس الوند و ماهور الوند گذرانده است.

هدیه بازوند در در سریال نون. خ در نقش روژان خانزاده بازی نموده است که بازی در این مجموعه سبب شهرت او شد.

 

هدیه بازوند,بیوگرافی هدیه بازوند,عکس های هدیه بازوند

 

انتقادات به لهجه کردی
سریال نون. خ که پخش شد تعدادی از کرد زبانان مهربان و نازنین انتقاد کردند و گفتند که لهجه ما کردی نیست. مـا به خاطر پخش سراسری نمی توانستیم کردی صحبت کنیم ، و مجبور بودیم با لهجه صحبت کنیم که انگار یک کرد زبان می خواهد پارسی حرف بزند.

 

هدیه بازوند,بیوگرافی هدیه بازوند,عکس های هدیه بازوند

 

هدیه بازوند,بیوگرافی هدیه بازوند,عکس های هدیه بازوند

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • زب

  واقعا هم درست گفتن آقای مدیری در برنامه شون در مورد ازدواج وکتاب خواندن میپرسن هر دو مورد رو در برنامه شون تاکید دارن که حتما انجام بشود برنامه دوره همی عالیه

 • فرنگیس

  بسیار زیبا و دوست داشتنی

 • ناشناس

  ازنظر من هدیه بازوبند برعکس انسان های امروزی که به شهرتشون افتخار می کنن بسیار آدم متینی است

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه