شمانیوز

وحید خزایی از مجرمان سابقه‌دار فضای مجازی در فرودگاه امام خمینی(ره) بازداشت شد.

وحید خزایی از مجرمان سابقه‌دار فضای مجازی در فرودگاه امام خمینی(ره) بازداشت شد.

 

 

این فیلم که توسط  وحید خزایی  گرفته شده اولین فیلم قبل از دستگیری وی است که در این فیلم به دوستش امیر می گوید: بعد از طی کردن مسافت طولانی به آنکارا رسیدیم و بعد از آمدن به اشتاک حالا برگه خروج از ترکیه را از اداره کل پناهنگی گرفتم برای رفتن به ایران این فیلم یادگاری است که بعد از رسیدن من به ایران امیر آن را منتشر می کند .

 

 

جزئیات بازداشت وحید خزایی در فرودگاه امام توسط اطلاعات سپاه / صبح امروز رخ داد

خزایی که در اوایل دهه ۹۰ از به‌اصطلاح  شاخ‌های اینستاگرامی  به شمار می‌رفت و با ارتباط گیری با دختران و انتشار فیلم‌های آنان در فضای مجازی شهرت یافته بود، در پی شکایت چند شاکی بازداشت شد که فیلم بازداشت موفقیت‌آمیز وی از سوی پلیس فتا در بین مردم شهرت یافت.

 

فرار وحید خزایی به ترکیه در سال 97

وی پس از تحمل یک دوره حبس کوتاه‌مدت، با رضایت برخی شکات، از زندان آزاد شد و بلافاصله به ترکیه گریخت و در این کشور نیز با تداوم فعالیت‌های مجرمانه از جمله سوءاستفاده از دختران و ترویج مصرف مشروبات الکلی و راه‌اندازی سایت‌های شرط بندی، ضمن ترویج اقدامات خلاف عفت عمومی، اقدام به خارج‌سازی مقادیر معتنابهی ارز از کشور نمود.

 

دستگیری توسط اطلاعات سپاه بامداد امروز

خزایی که از سال 1397 تحت پیگرد قرار داشته است، ساعتی پیش، توسط ضابطان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی بازداشت شد./ رکنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied