شمانیوز

آتش سوزی در کارخانه تولید گاز اکسیژن به کشته و زخمی شدن 5 کارگر ختم شد.

سخنگوی اورژانس کشور از  کشته ومصدومیت  ۵  کارگر  به دلیل آتش سوزی در کارخانه تولید گاز اکسیژن خبر داد. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۳:۰۳ بامداد یک مورد حادثه آتش سوزی در کارخانه تولید گاز اکسیژن واقع در  باقرشهر ، خیابان توریست، کوچه منصوری، پلاک ۵ به  سامانه اورژانس  کشور اطلاع داده می شود.

 

3 کارگر جوان در حادثه انفجار باقرشهر مصدوم شدند

وی با بیان اینکه بلافاصله ۴ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: بر اثر این حادثه سه کارگر ۴۵، ۴۴، ۴۹ دچار  مصدومیت  شده اند که دو نفر به مرکز درمانی منتقل و یک نفر نیز در محل درمان شده است.

سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: ۲ کارگر ۳۲ و ۴۰ ساله نیز در این  حادثه  جان خود را از دست داده اند.

 

علت انفجار شب گذشته در باقرشهر مشخص شد

بابایی گفت: انفجار دیشب در  باقرشهر  به علت سهل انگاری در پُر کردن  کپسول‌های اکسیژن  در یک کارگاه صنعتی رخ داده است.

امین بابایی بخشدار کهریزک درباره علت انفجار در محدوده باقرشهر گفت: این حادثه به علت انفجار کپسول‌های  اکسیژن  در یکی از کارگاه‌های صنعتی در محدوده  باقرشهر  اتفاق افتاده است.

بخشدار کهریزک با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۰۳:۲۰ بامداد رخ داده است، گفت: در پی این حادثه ۲ نفر جان باختند و چند نفر هم  مجروح  شدند.

 

2  کارگر تهرانی امروز صبح کشته شدند/ آتش سوزی کارخانه ای در باقر شهر

بابایی با بیان اینکه این حادثه به دلیل سهل انگاری در پر کردن کپسول‌های اکسیژن در یک کارگاه در خیابان توریسم در شهر باقرشهر کهریزک رخ داده است، گفت: در کنار این کارگاه مجموعه سایپاپرس قرار دارد که دیوار‌های این مجموعه تخریب شده و به خود کارگاه نیز آسیب وارد شده است

 

منبع : رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied