شمانیوز

شبکه‌های معاند ماهواره‌ای همواره به دنبال تخریب فرهنگ کشور ایران هستند و به تازگی در بخشی از برنامه من‌وتو این شبکه به محمدرضا شجریان توهین کرد.

شبکه‌های معاند ماهواره‌ای همواره به دنبال تخریب فرهنگ کشور ایران هستند د در حالی که با کمی ریزبینی می‌توان اهداف شومی که پشت ظاهر عوام‌فریبشان پنهان کرده‌اند را دریافت و این موضوع برای بسیاری از افراد آشکار شده است. به تازگی در بخشی از برنامه  شبکه من ‌و تو این شبکه به محمدرضا شجریان توهین کرد.

 

 

 

 


عکس لورفته از هومن سیدی در آغوش خانم زیبا + عکس


 

 

 

 

 

واکنش بهنوش بختیاری به این ماجرا چه بود؟

 

بختیاری در پست خود از ضربه شبکه‌های معاند به هویت و فرهنگ ایرانی در ژست وطن‌پرستی پرده برداشت و این اقدامات را نتیجه فروختن وطن و هموطن توسط چنین افرادی معرفی کرد. او از مردم خواست تا سطحی‌نگری را کنار گذاشته و عمیق‌تر فکر کنند و در این راستا مطالعه کنند تا وطن خود را به سادگی تقدیم افراد سودجو نکنند.

 

 

 

در ادامه متن و پست منتشر شده توسط بهنوش بختیاری را مشاهده می‌کنید:

 

 

 

 

" توهین شبکه من و تو به آقای محمدرضا شجریان و به سخره گرفتن ایشون به دلیل استفاده از اشعار کهن فارسی... بله اینگونه است که موذیانه و کاملا نامحسوس با ژست وطن پرستی از خلاء موجود استفاده می‌کنند و کم‌کم هویت ایرانی رو منسوخ می‌کنند. اینطوریه که برای دو پوند بیشتر وطن و هموطن رو باهم می‌فروشند و به منافع انگلیس، کشوری که از ازل برای اراضی ایران و آپشن‌های خاص وطن ما نقشه داشته، عمل می‌کنند. منکر بعضی برنامه‌های خوبش نیستم ولی هدف کلی این شبکه خزیدن به فرهنگ ایران و نابود کردنشه که متاسفانه موفقیت نسبی هم داشتند.

 

قطعا به‌خاطر این پست به من حمله خواهد شد ولی مردم ایران من در لندن بودم، اسکاتلند بودم باور کنید شمار کارتون خوابهاشون به مراتب از ایران بیشتره، همه جای دنیا بی‌عدالتی هست و فقط مربوط به کشور ما نیست... من همونم که چهار سال پیش گفتم قرارداد برجام بیهوده‌ترین کار این دولته و خب به همه بعد چهارسال ثابت شد، عمقی‌تر نگاه کنیم، همیشه خدا شور ما رو گرفته و تمام اقداماتمون به خاطر جو کلی جامعه بوده، عمیق باشیم و مطالعه کنیم که کورکورانه کشورمون رو دستی دستی تقدیم اونوریا نکنیم".

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • حجت طاهری

  شجریان صدای ماندگار ملت ماست

 • دریکوند

  شجریان مظلومه چون که بهش اهانت می کنند.ولی بدانید در قلب ماست

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه