شمانیوز

بهاره رهنما در مصاحبه ایی علت جدایی اش از پیمان قاسم خانی را توضیح داد...

بهاره رهنما در مصاحبه ایی علت جدایی اش از پیمان قاسم خانی را توضیح داد...

 

 

بهاره رهنما  بانوی هنرمند و محبوب کشورمان است. بهاره رهنما  چند سالی است با امیر خسرو عباسی مالک برند ارایشی بهداشتی هاینس ازدواج کرده است در جایی از   بهاره رهنما   درباره ی بارداری و بچه دوم سوال پرسیدند ؛  بهاره رهنما   اینگونه پاسخ داد: همسرم و من هر کدام یک بچه داریم ؛ اما همیشه مادر شدن برای من جذاب بوده ، فعلا سپردیم دست خدا تا ببینیم چی پیش میاد.

 

امیر خسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما کیست ؟ 

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان روز گذشته مراسم ازدواج مجددش با   امیرخسرو عباسی را برگزار کرد. امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایشی بهداشتی است که مدتی است بهاره رهنما کارهای تبلیغاتی را برای او انجام می‌دهد.

 

12174664_497

 

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسمخانی است و دختری به نام پریا دارد. رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته‌است. پریا قاسم‌خانی تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی دایره زنگی (فیلم) و بانو را دارد.

بهاره رهنما، برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه