شمانیوز

احسان علیخانی مجری توانای تلویزیون که این روزها با برنامه پر طرفدار عصر جدید درخششی دوباره دارد واکنش های عجیبی را در طی این برنامه از خود نشان می دهد که در ادامه ویدئو آن را مشاهده می کنید.

احسان علیخانی مجری توانای تلویزیون که این روزها با برنامه پر طرفدار عصر جدید درخششی دوباره دارد واکنش های عجیبی را در طی این برنامه از خود نشان می دهد که در ادامه ویدئو آن را مشاهده می کنید.  فشار و استرس زیادی که احسان علیخانی مجری برنامه استعداد یابی عصر جدید برای تولید این برنامه متحمل شده شرایط سختی را برای احسان علیخانی به وجود آورده و باعث شده تا او به شکلی متفاوت استرس خود را تلخیه کند. فیلم این واکنش ها را ببینید.

 

 

احسان علیخانی متولد 15 آبان 1358 در تهران است و ساکن خیابان هروی است ، او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است ، 2 خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته  خودش بهترین دوستش است. در دوران مدرسه درسخوان اما شیطون بوده و برای مهار شیطنت مدیر مدرسه او را مبصر کلاس کرد. در دوران دبیرستان 1 سال در تیم نوجوان پرسپولیس و 1 سال سایپا بازی کرد و بعلت 3 بار شکستگی پا دیگر قادر به بازی در چمن نبود و سراغ فوتسال و تنیس رفت. 

 

احسان علیخانی: هر چه دارم از «ماه عسل» است - خبرآنلاین

 

برپا کننده جشن ها و مراسم مدرسه در دبیرستان و اجرای تئاتر بوده است. سال 1379 با رتبه 770 با رشته مدیریت بازرگانی وارد دانشگاه تهران شد در سال 79 با دستیاری کارگردانی در سریال ها و فیلم های سینمایی وارد کار هنری شد مثل پرونده های مجهول – بهشت آبی – هفت ترانه.

با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه مند شده ، اولین برنامه زنده اش در سال 1380 بوده ، او اجراهایی مانند صبح آمد و ماه عسل  و.. را برعهده داشته است. سال 81 بعنوان کارگردان آیتم وارد شبکه 1 شد و در سال 82 خیلی اتفاقی جلوی دوربین رفت و اجرا را شروع کرد.

 

احسان علیخانی | بیوگرافی و عکس های جدید “احسان علیخانی”

 

نخستین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» در سال 1383 بعنوان مجری، جلوی دوربین رفت و پس از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد. علیخانی در سال 1381 بعنوان بازیگر در سریال پرونده های مجهول ساخته ی "جمال شورجه" حضور داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه