شمانیوز

ویدیویی منتشر شده که خبر از پیوستن محمدرضا حیاتی به "آسیا نیوز" می دهد. آسیانیوز یک شبکه داخلی ایران است که زیرمجموعه روزنامه اقتصادی آسیا نیوز می باشد.

ویدیویی منتشر شده که خبر از پیوستن محمدرضا حیاتی به "آسیا نیوز" می دهد. آسیانیوز یک شبکه داخلی ایران است که زیرمجموعه روزنامه اقتصادی آسیا نیوز می باشد.
 

 

72231c62-d25e-4436-849b-bc4af5df5529

 

 

 

محمدرضا حیاتی  مجری و گوینده با سابقه صدا و سیما پس از ابراز ارادت به ابی خواننده آن طرف آبی ممنوع التصویر شد و دیگر نتوانست به جام جم برود.

محمدرضا حیاتی  با وجود عذرخواهی پس از ابراز ارادت به ابی همچنان خانه نشین است و نمی تواند جلوی دوربین رود.

محمدرضا حیاتی ، گوینده‌ خبر تلویزیون جمهوری اسلامی ایران، اینطور توضیح داد که از وی خواسته شده تا«فعلا» به صداوسیما نرود است.

محمدرضا حیاتی که گوینده یکی از مهم‌ترین و تاریخی‌ترین خبرهای تاریخ تلویزیون یعنی رحلت امام خمینی(ره) است، درباره ماجراهایی که پس از یک گفتگوی زنده برایش پیش آمده توضیحات زیر را ارائه کرد:

بیشتر عمرم را در صدا و سیما گذرانده ام

اگرچه مردم و صداوسیما را دوست دارم و دو سوم عمرم را در صداوسیما گذرانده‌ام. چطوری می‌توانم چنین جایی را دوست نداشته باشم. (بغض) ولی بالاخره باید روزی دل کند.

 دو مسئله سال‌ها من را زنده و سر حال نگه داشته است؛ یکی خود رسانه و یکی ارتباطی است که با مردم دارم. هیچ چیز جای این را نمی‌گیرد که با مردم در تماس باشی. من هر جا می‌روم مردم مشکلات‌شان را می‌گویند و فکر می‌کنند من می‌توانم کاری کنم. من فقط می‌خوانم و بعضی وقت‌ها اشک می‌ریزم.

واکنش حیاتی به برخورد نامناسب تلویزیون با مجریان و گویندگان

تلویزیون خیلی از مجریان و گویندگان خود را از دست داده در حالی که باید از کسانی که روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده است و آن‌ها را به اینجا رسانده استفاده بهینه کند نه این که یک مجری راحت کنار گذاشته شود.

 

ماجرای ممنوع التصویر شدن محمدرضا حیاتی مجری اخبار و حمایت از ابی

 

خدا شاهد است ظاهر و باطن من همیشه همین بوده است و اصلا روی دیگر ندارم که می‌گویند حیاتی می‌خواهد آن را نشان دهد.

در صورتی که اگر می‌خواستم از کار و موقعیتم استفاده کنم، به‌راحتی می‌توانستم. در این سال‌ها در مراسم و همایش‌های مختلف پیش روسای جمهور، ‌وزرا، ‌نمایندگان مجلس و مسئولان بوده‌ام اما هیچ خواسته‌ای نداشتم.

در هفته‌های اخیر اظهار نظر دو چهره درباره علاقه‌شان به صدای خوانندگان لس‌آنجلسی بحث‌انگیز و جنجالی شده است؛ رئیس حوزه هنری خوزستان که از رئیس جمهوری خواسته بود نصرالله معین را به ایران دعوت کند و محترمانه از سمت خود برکنار شد و حیاتی که به صدای ابی ابراز علاقه کرد و فعلا کنار گذاشته شده است.

هر چند احتمالا او خیلی زود به تلویزیون بازمی‌گردد.

 

 

منبع: تابناک

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • Saeed

  حیاتب دوست داریم خیلی زیاد همیشه موفق باشی

 • ناشناس

  براش آرزوی موفقیت دارم

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه