شمانیوز

جنایت وحشتناک در بهارستان که با سر بریدن یک زن 23 ساله و پسر یک ساله اش رخ داده است، با دستور دادستان به صورت وِیژه از سوی کارآگاهان زبده در حال بررسی جهت شناسایی و دستگیری عاملان پیگیری می شود.

 یکشنبه 12 مرداد ماه حوالی ساعت 10 تا 12 ظهر بود که ماجرای  قتل هولناک  زن 23 ساله و کودک یکساله اش به نام ارسلان اعلام شد . در بررسی ها مشخص شد این زن 23 ساله به همراه  کودک یکساله اش  به طرز فجیعی با چاقو سرشان بریده شده است.

 

 

صادقی دادستان شهرستان بهارستان درباره قتل زن جوان و کودک یکساله اش گفت: شوهر این  زن جوان  وقتی به همسرش زنگ می زند و  زن  جوابگوی تلفن نبوده است به خانه سر می زند و با اجساد غرق به خون  زن جوان  و کودک یکساله اش رو به رو می شود که بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع جنایت هولناک را اطلاع می دهد.

 

176718_54431

 

 

سر بریدن زن جوان و کودک یکساله اش در خانه ای در بهارستان

صادقی بیان کرد: شوهر این زن به خاطر نگرانی به خانه سرکشی می کند که صحنه  کشته شدن زن  و کودکش را می بیند و در بررسی ها از صحنه قتل چاقویی که قاتل از آن برای کشتن  زن 23 ساله  و کودک یکساله اش استفاده کرده بود کشف شد. در بازجویی از شوهر این زن نکته مشکوکی به نظر نمی رسید که وی مظنون به  قتل  باشد و در صدد هستیم با  بازبینی دوربین ها  و اقدامات کارآگاهان بتوانیم قاتل این زن جوان و کودک یکساله اش را پیدا کنیم.

 

6WEDtJglMGbr

 

 

دادستان بهارستان خاطر نشان کرد:  شوهر این زن  در بازجویی ها عنوان داشته که هیچ اختلافی بین او و همسرش وجود نداشته است. از این رو باید تا تکمیل شدن اطلاعات و نتیجه آزمایشات DNA صبر کرد.

 

زن بهارستان قتل

 

وی با اشاره به اینکه هنوز سرنخی از جزئیات این ماجرای هولناک به‌دست نیامده است، عنوان داشت: قطعاً تا دستگیری عاملان این قتل وحشیانه تحقیقات به‌ جد ادامه خواهد داشت.

 

منبع: رکنا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied