شمانیوز
شما نیوز

اجرای عاشقانه شرکت کننده عصرجدید برای احسان علیخانی + فیلم جذاب

کودک کم سن و سال که اجرای دلهره آوری را در عصر جدید به نمایش گذاشت برای ازدواج احسان علیخانی شعری عاشقانه خواند.

کودک کم سن و سال که اجرای دلهره آوری را در عصر جدید به نمایش گذاشت برای ازدواج احسان علیخانی شعری عاشقانه خواند.

اجرای دلهره آور این کودک و همراهانش در برنامه عصر جدید به شدت مورد  توجه قرار گرفت و در پایان اجرا هم شعر زیبایی را برای علیخانی خواند و گفت: بقیش را وقتی زن گرفتی برایت می خوانم!

 

 

عصر جدید  یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده، از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با پخش  فصل اول  از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است.پخش  فصل دوم  این برنامه نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند. این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در  فصل‌های اول و دوم  امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.

 

 

داوران و مجریان

 

فصل مجری مجری پشت صحنه داوران  

 
مجری مجری داور داور داور داور
احسان علیخانی ایمان قیاسی امین حیایی سید بشیر حسینی آریا عظیمی‌نژاد رؤیا نونهالی
 

 

فصل اول  برنامه عصر جدید با چهار داور برگزار شد. امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی داوران این مسابقه بودند. احسان علیخانی نیز کار اجرا و تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده داشت و ایمان قیاسی مجری پشت صحنه بود.

 

فصل دوم  عصر جدید نیز همانند فصل اول با اجرای احسان علیخانی و ایمان قیاسی و باز هم با داوری امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی پخش شد. بدین ترتیب در ترکیب مجری و داوران نسبت به فصل اول هیچ تغییری ایجاد نشد. حتی داوران در جایگاه‌های فصل قبل نشستند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied