شمانیوز

ویدئویی از نصب سنگ قبر احمد پور مخبر که بسیاری او را یک استعداد نهفته در زمینه بازیگری می‌دانند که دیر به معرض ظهور رسید و در کمال ناباوری مدتی پیش از میان ما رفت منتشر شده که حسابی دردناک است.

ویدئویی از نصب سنگ قبر احمد پور مخبر که بسیاری او را یک استعداد نهفته در زمینه بازیگری می‌دانند که دیر به معرض ظهور رسید و در کمال ناباوری مدتی پیش از میان ما رفت منتشر شده که حسابی دردناک است.

ویدئویی دردناک از نصب سنگ قبر احمد پور مخبر بازیگری که در سن ۸۰ سالگی بر اثر سکته مغزی درگذشت را مشاهده می کنید.

 

 

 

بیوگرافی احمد پور مخبر:

احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1319 در محله گلوبندک تهران متولد شد و 30 تیرماه 1399 در سن 80 سالگی در کرج درگذشت. در ادامه این خبر مطالبی در خصوص زندگی و همسر احمد پور مخبر را با هم می خوانیم.

 
 
همسر احمد پورمخبر
 
احمد پورمخبر در سال ۵۹ یعنی زمانیکه حدود ۴۰ سال سن داشت ازدواج کرده است. حاصل ازدواج پورمخبر و همسرش ۴ فرزند، دو دختر و دو پسر با نام های محمد ، مصطفی ، مریم و زهرا دارد  خودش معتقد است دیر ازدواج کرده است. وی همچنین در برخی مصاحبه اشاره کرده است که همسرش بیسواد است و برخی روایت ها حاکی از این است که وی باجناق عباس قادری خواننده است.
 
 

26012a98dda759d7ac62bd0f30054ce6

 
 
بیوگرافی احمد پور مخبر
 
احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون، متولد سال ۱۳۱۹ در محله گلوبندک شهر تهران، بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی ایران است.پورمخبر که خدمت خود را در ارتش به پایان رسانده بود، اولین تجربه بازیگری خود را در سال ۱۳۷۵ با ایفای نقش در چند سکانس کوتاه برای مجید مجیدی و در فیلم بچه های آسمان به دست آورد. اما آنچه چهره احمد پورمخبر را به عنوان بازیگر در ذهن مخاطبان جا داد، ایفای نقش او در دو سریال پرطرفدار متهم گریخت (رمضان ۸۴) و ترش و شیرین (نوروز ۸۶) بود که کارگردانی هر دو سریال بر عهده رضا عطاران کمدین معروف ایرانی بود.
 

همسر احمد پور مخبر کیست+ عکس

 
 
 
 
شروع بازیگری و شهرت احمد پورمخبر
 
پورمخبر بازیگری را از سن 65 سالگی شروع کرد و خیلی زود با نام مش قربون به شهرت رسید. وی اولین بار در سال 1375 و در چند سکانس کوتاه برای مجید مجیدی و در فیلم بچه های آسمان جلوی دوربین رفت اما شهرت اصلی وی مدیون دو سریال متهم گریخت سال 1385 و ترش و شیرین (نوروز 86)است که کارگردانی هر دوی آنها بر عهده رضا عطاران بود.
 

همسر احمد پور مخبر کیست+ عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • آوا

  خدا رحمتشان کنه

 • ناشناس

  خدا بیامرزدش روحش شاد.بهشت جاش باشه هنه خواهند رفت .چه زودو چه دیر

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه