شمانیوز

مهریه عجیب و غریب صبا راد را در دورهمی می بینید.

مهریه عجیب و غریب صبا راد را در دورهمی می بینید. صبا راد (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» بود صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.این مجری معروف بعد از مهاجرت از ایران حسابی حاشیه ساز شده است. صبا راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، صبا راد در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

 

 

 

مهاجرت صبا راد و همسرش

مانی رهنما ، خواننده ی مشهور پاپ، روز پنجشنبه با انتشار پستی در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام، به صورت تلویحی از مهاجرت خود و همسرش، صبا راد ، مجری سابق صدا و سیما خبر داد.

 

خداحافظی صبا راد

خداحافظی صبا راد از رسانه ملی این روزها از خبرهای داغ محسوب می شود. پس از سقوط هواپیمای اوکراینی صبا راد و یک تن دیگر از مجریان تلویزیون از رسانه ملی خداحافظی کردند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied