شمانیوز

در سکانس جنجالی سریال دل خودکشی نکیسا را مشاهده می کنید

سریال دل به کارگردان منوچهر هادی در حال پخش از شبکه نمایش خانگی است که با انتقادهای شدیدی روبرو بوده است. در قسمت جدید این سریال ماجرای خودکشی نکیسا رخ می دهد که نقطه قوت این قسمت است. در ادامه در شمانیوز سکانس جنجالی سریال دل را ببینید..

در این ویدئو خودکشی نکیسا را در قسمت جدید سریال دل می بینید

 

 

درباره سریال دل:

منوچهر هادی، کارگردانی سریال «دل» را برعهده دارد و گویی پس از ساخت سریال «عاشقانه» و «رحمان ۱۴۰۰» پروژه‌های درآمدزا و تجاری بیش از پیش به مذاقش خوش آمده است. کسانی که با کارهای سینمایی و سریال‌های منوچهر هادی آشنا هستند به خوبی می‌دانند که تنها عنصر مهم در کارهای او گیشه‌ای بودن است و فروش فیلم‌ برای او اولویت دارد.

 

 

3 (1) - Copy

 

 

سریال «دل» داستان دو خانواده و دختر و پسری است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند اما در شب عروسی‌شان که تدارک‌های بسیاری دیده‌اند، عروس ناگهان از آرایشگاه ناپدید می‌شود و مراسم عروسی به هم می‌خورد. این سریال با ضعف فیلمنامه روبه‌رو است و مانند سایر آثار هادی تلاش شده تا این ضعف با حضور بازیگران شناخته شده و عامه‌پسند جبران شود تا موفقیت تجاری کسب کند. فیلمنامه سریال به تایید منتقدان ضعیف است و درگیر کلیشه‌هاست. در این سریال تنها سوالی‌هایی مطرح می‌شود که به شکلی عجیب و بی‌معنا به آنها پاسخ داده نمی‌شود تا با این کلیشه زننده سریال را بتوان کش داد.

 

 

 

3 (1)

 

به بهانه سکانس جنجالی سریال دل و خودکشی نکیسا درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم.

شخصیت‌پردازی‌ها در این سریال ضعیف هستند، تیپ‌های شخصیتی کلیشه‌ای و در سطحی نزدیک به سریال های ترکی است. مادر همسری کینه‌توز در برابر مردی آرام قرار دارد که حتی انتخاب بازیگر نقش این زن با کلیشه روبرو شده است و «نسرین مقانلو» آن را بازی کرده است.

 

3 (1)

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه