شمانیوز

در این ویدئو مراسم چهلم ماه چهره خلیلی را در لندن می بینید.

ماهچهره خلیلی بازیگر مرحوم سینمای ایران است که در تاریخ ۱۷ مرداد به علت بیماری سرطان جان خود را از دست داد و در لندن به خاک سپرده شد. در ادامه در شمانیوز می خواهیم تصاویری از مراسم چهلم ماه چهره خلیلی را در لندن به شما نشان دهیم.

 

در این ویدئو مراسم چهلمین روز درگذشت زنده یاد ماهچهره خلیلی را در لندن مشاهده می کنید..

 

 

 

 

مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در فرهنگسرای نیاوران با رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار جمعی از هنرمندان و دوستانش برگزار شد.

 

archel-6

archel-5-600x539

 

در این مراسم مهری شیرازی، فلورا سام ، شقایق فراهانی، امیر علی دانایی، نوید دری ( پسر مرحوم ضیاء الدین دری)، سوسن پرور … حضور داشتند. سوسن پرور ضمن اشاره به اینکه هنوز رفتن این هنرمند عزیز را باور نکرده گفت زندگی هایمان به اندازه کافی خالی از عشق و محبت شده است این عمر باقی مانده را مهربانتر کنار هم باشیم و دستان یکدیگر را محکم تر از قبل بگیریم و یاد عزیز از دست رفته را گرامی دانست.

 

archel-4

 

مراسم چهلم ماهچهره خلیلی در ایران

امیر علی دانایی با این نکته که انتظار داشتم چهره های شناخته شده تر بیشتری را در این مراسم ببینم سخنانش را شروع کرد و یادآوری کرد اولین تجربه جدی بازیگری اش در کلاه پهلوی روبه روی ماهچهره خلیلی بوده است . دانایی از صفات برجسته این بازیگر گفت و توانایی او در بازیگری و اینکه به جایگاه واقعیش در دنیای بازیگری نرسید . هنرمندی بی حاشیه ، شوخ ، خندان و با معرفت که نتوانست حقش را از این سینما بگیرد.

نوید دری از حضور پر رنگ ماهچهره خلیلی در روند کلاه پهلوی گفت و اینکه در سرمای پاریس وقتی تاریخ ویزایش به اتمام می رسد و مجبور می شود به ایران بازگردد ماهچهره خلیلی با اینکه کارش به پایان رسیده بوده و می توانسته به لندن برگردد در پاریس میماند و جای خالی نوید دری را پر می کند و دستیاری می کند. نوید دری در حال گفتن این خاطره بغض در گلو داشت و در آخر اشکش جاری شد.

 

archel-3-600x273

archel-2-600x311

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied