شمانیوز

فیلمی از جشن تولد آرات حسینی پسر نابغه در ژیمناستیک را ببینید.

آرات حسینی یکی از نوابغ ورزشی کشور و متولد سال ۱۳۹۲ در بابل می باشد . شهرت ارات حسینی به قدری زیاد است که در خارج از کشور هم او را می شناسند. پدر او این گونه می گوید که از کودکی استعداد را در پسرش دیده و خودش به عنوان مربی با او کار کرده است . 

آرات حسینی با انتشار فیلم زیر از طرفدارانش تشکر کرد.

 

 

 

 

چکیده ایی از بیوگرافی آرات حسینی:

آرات حسینی ۸ مهر ۱۳۹۲ در شهرستان بابل در استان مازندران متولد شد. محمد حسینی، پدر آرات که از همان دوران کودکی آرات به استعدادهای فرزندش پی برده بود، به عنوان مربی این کودک اعجوبه و نابغه نقش اساسی ایفا کرده و به گفته خودش تمام زندگی‌اش را وقف آرات کرده تا استعدادهایش را شکوفا سازد. آرات فعالیت خود را از سن یک سالگی بدون هیچ گونه حامی، در ژیمناستیک و آکروبات شروع کرده و مورد تحسین و تعجب جهان قرار گرفته است.

 

 

بیوگرافی آرات حسینی + زندگی آرات حسینی در انگلیس

 

 

اوج حرکت های انعطاف پذیر آرات از 7 ماهگی اش شروع شد زمانی که از میله آویزان بود توانست بدون هیچ کمک و آموزشی بـه‌صورت غریزی پشتک بزند.آرات چند ماه بعد؛ یعنی از 13 ماهگی می توانسته بـه راحتی برای چندین بار پشت سر هم این حرکت را تکرار کند، پدرش میگوید: وقتی دیدم پسرم استعداد عجیبی در انجام حرکات آکروباتیک دارد تصمیم گرفتم وقتم را کامل در اختیارش بگذارم و خودم بـه پسرم آموزش بدهم.

 

 

کشف استعداد آرات حسینی

محمد حسینی، پدر آرات به طور اتفاقی از سه ماهگی پسرش متوجه می‌شود که او دستان قوی دارد و میتواند بـه خوبی خودش را از هرجایی آویزان کند. آقای حسینی در 7 ماهگی آرات مشاهده کرد زمانی که از میله آویزان بود توانست پشتک بزند، دیگر به طور کامل مطمئن می‌شود پسرش استعداد زیادی در انجام حرکات آکروباتیک سخت و دشوار دارد.

آرات چند ماه بعد؛ یعنی از 13 ماهگی می توانسته بـه راحتی برای چندین بار پشت سر هم این حرکت را تکرار کند. او افزود، وقتی دیدم پسرم استعداد عجیبی در انجام حرکات آکروباتیک دارد تصمیم گرفتم وقتم را کامل در اختیارش بگذارم و خودم بـه پسرم آموزش بدهم.

 

بیوگرافی آرات حسینی + زندگی آرات حسینی در انگلیس

بیوگرافی آرات حسینی + زندگی آرات حسینی در انگلیس

 

پدر آرات محمد حسینی شغلش آزاد اسـت و همسرش نیز خانه دار. آن ها فرزند دیگری هم به جز آرات دارند. یک دختر 15 ساله هیچ کدام از اعضای این خانواده نه ژیمناست هستند و نه مانند آرات استعدادی در ورزش دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    ارات جان هزارساله شین و همیشه همینطور قوی وشاد وسلامت باشی عزیزم