شمانیوز

درگیری لفظی بهنوش بختیاری و سحر زکریا ادامه دار شد!

از روز گذشته دعوای لفظی بین سحر زکریا و بهنوش بختیاری بالا گرفته است. این بحث که از صحبت‌های گلایه آمیز زکریا درباره مهران مدیری شروع شده بود امروز با پاسخ تند زکریا ادامه یافت.

 

 

سحر زکریا در پستی که روز شنبه ۵ مهر ۹۹ منتشر کرد نوشت که حرفه او، در پارتی بازی و لابی گری خلاصه می شود. او گفته بود که آقای مدیری که برای او بسیار محترم و عزیز است، پس از عدم موفقیت سریال هیولا، بهتر بود با تیم قبلی خود کار می کردند. سحر زکریا در پستی گفت که امثال او زنده به گور شدند.

فردی به نام محمودی نادی در کامنتی در اینستاگرام نوشته بود که سحر ذکریا در پشت صحنه سریال نقطه چین، درخواست های نامشروع از مهران مدیری داشته ولی مهران مدیری دست رد به سینه سحر زکریا می زند و پست های جنجالی سحر زکریا در روزهای اخیر، بابت تحویل نگرفتن مهران مدیری است!
 

BcEhM4wEJBNG

 

  
ادعای جنجالی یک کاربر درباره سحر زکریا
 

اخیرا کاربری به نام mahnoud.ndi که خود را عمو نادی و معلم پرورشی و مدرس آیلتس معرفی می کند و حامی حیوانات! کامنتی را علیه سحر زکریا به اشتراک گذاشت. سحر زکریا در واکنش به کامنت منتشر شده توسط این کاربر نوشت که این آقا که ما را ارشاد می کنند، از خدا خجالت بکشند. سحر زکریا برای بچه هایی که توسط این شخص که گویا معلم پرورشی هم هست، اظهار تاسف کرد.

اینستانوشته سحر زکریا در واکنش به ادعای این کاربر درباره رابطه نامشروع سحر زکریا با مهران مدیری، هزاران لایک دریافت کرد. سحر زکریا امکان کامنت زنی روی این پست را بسته بود.

سحر زکریا در واکنش اتهام رابطه نامشروع با مهران مدیری نوشت که در سال های بازیگریش، شرافتمندانه فعالیت کرده و از کسی هراس نداره واهل باج خواهی هم نیست. او چند روز پیش گفته بود که بزودی در قالب یک ویدیو، درباره مافیای سینمای ایران، توضیحاتی افشاگرانه ارائه خواهد کرد که در این گزارش به آن اشاره کردیم.
 

 

استوری بهنوش بختیاری در واکنش به انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری 
 

در پی انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری، بهنوش بختیاری، هنرپیشه سینما و تلویزیون به پست جنجالی سحر زکریا واکنش نشان داد و در یک استوری در اینستاگرامش که ۹ میلیون دنبال کننده دارد نوشت: دنیا گرد است و از هر دستی بدهی از همان دست میگیری. روزی که زیرآب همکارتان را می زنید که جز خوبی برای شما کاری نکرده است، منتظر قانون کائنات باشد.
 

sVb7UeyXYvbm

 
 

بهنوش بختیاری به پست جنجالی سحر زکریا

اتفاقا من هم تو کارهای این کارگردان عزیزمان نیستم ولی گله ای ندارم. ایشان مختار است که من را انتخاب کند یا خیر. ولی این نامردی است که بعضی ها هر چه که دارند، از ایشان است. بعد می آیند می گویند چون با این کارگردان کار کردیم کم کار شدیم. از هر دستی بدهی، از همان دست می گیری.

احتمالا با انتشار استوری طوفانی بهنوش بختیاری درباره انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری و سابقه روحیه انتقاد گرایی سحر زکریا، بایستی تا ساعاتی دیگر منتظر واکنش سحر زکریا به استوری بهنوش بختیاری باشیم که می تواند بحث داغ و جنجالی افشاگری سلبریتی ها درباره هم را در روزهای کرونایی پاییز ۹۹ کش دار کند.


 

HoiWqGnhRpdU
بهنوش بختیاری و سحر زکریا

 

با نفوذ شبکه های اجتماعی در میان مردم به خصوص سلبریتی ها، بازار داغ شایعات و اخبار کذب درباره قشرهای مختلف مردم به خصوص چهره ها در این فضا، افزایش می یابد. اما باید توجه داشت که جرم توهین و اهانت و انتشار شایعات کذب درباره اشخاص حقیقی یا حقوقی در فضای مجازی، زندان و جریمه نقدی دارد. طبق ماده ۶۰۸ قانون مجازت اسلامی، توهین به افراد، از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ رکیک، مجازات هایی در قانون دارد.

طبق ماده ۱۹ قانون مجازات اسلامی، جرم هتک حیثیت در فضای مجازی و غیر مجازی، جرم درجه ۶ است. طبق تبصره ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای، اگر تغییر یا تحریفی به صورت مستهجن باشد، مرتکب جرم به ۲ مجازات مقرر محکوم می شود. سحر زکریا می تواند نسبت به اتهام رابطه نامشروع با مهران مدیری توسط این کاربر اینستاگرامی که عکس آن در بالا آمده است، از طریق پلیس فتا به مجاری قضایی و قانونی شکایت کند.
 

هشتگ metoo

هشتگ metoo در ایران از اواسط تابستان در پی افشاگری شماری از دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه تهران در توییتر مبنی بر تجاوز کیوان امام وردی به آن ها و هم چنین افشاگری سارا امت علی درباره تجاوز جنسی آیدین آغداشلو به او در دفترش در خیابان سهروردی شمالی تهران، بازتاب های بسیاری پیدا کرد و به نظر می رسد این ماجراها در نیمه دوم سال ۹۹ نیز با چاشنی افشاگری سلبریتی های سینما و تلویزیون ادامه دار باشد.

مرجانه گلچین هنرپیشه سینما و تلویزیون نیز چندی پیش، مافیا در سینما و رابطه برخی از سلبریتی ها با کارگردان ها را چهره واقعی سینمای امروز ایران دانست. لیلا بوشهری نیز اخیرا گفته که خیلی از بازیگران زن سینما پس از طلاق، پر کار شدند! محمد رضا شریفی نیا ( پدر مهراوه و ملیکا هنرپیشه های سینما) نیز در سال ۱۳۹۷ گفته بود که مافیای سینمای ایران نیست و برای کارگردان ها در انتخاب بازیگر تعیین تکلیف نمی کند. 

 

 

منابع: سیمرغ و سلام نو

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied