شمانیوز

در این ویدئو اجرای علی اوجی و سحر زکریا را از زبان خانم بازیگر می بینید.

سحر زکریا مدتی است با صحبت هایش جنجال ساز شده است. این بازیگر جوان چندی پیش در گلایه از مهران مدیری پست هایی منتشر کرد و این بار درباره اوجی صحبت هایی انجام داده است. در ادامه در شمانیوز می خواهیم ماجرای علی اوجی و سحر زکریا را برای شما توضیح دهیم

سحر زکریا با حضور در برنامه ایران تیک حضور پیدا کرد و صحبت های جنجالی انجام داد

 

 

ویدئو ناراحتی سحر زکریا از علی اوجی

 

 

بد نیست بدانید ماجرای سحر زکریا و مهران مدیری چه بود

این روز‌ها رابطه سحر زکریا با مهران مدیری در صفحه اول رسانه‌ها و فضای مجازی خبرساز شده و حواشی زیادی به دنبال داشته است. ماجراهای علی اوجی و سحر زکریا نیز در روزهای اخیر خبرساز شده است

سحر زکریا در صفحه اینستاگرام خود با انتقاد از مهران مدیری چنین نوشت: «به آدم سر چهارراه فکر می‌کنید! ولی به تیمی که سال‌ها با شما کار کردن فکر نمی‌کنید؟»

سحر زکریا در اینستاگرامش نوشت: «آقای مدیری عزیز برام بسیار قابل‌احترامید، ولی چند وقتی‌که از شما مصاحبه‌هایی می‌بینم که ذهنم را مشغول کرده. شما دریکی از مصاحبه هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می‌کنید، ولی چطور به تیمی که سال‌ها با شما کارکردن فکر نمی‌کنید؟!

که در این روز‌های سخت چگونه زندگی می‌کنند تیمی که همیشه به بچه‌های مدیری سال‌ها با ما برخورد کردن و نقش در کار‌های دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولای یک که بازه چندانی نداشت و بردن بازیگرانی که کار‌های زیادی دارن و پول‌های هنگفتی از بقیه کار‌ها می‌گیرن بهتر نبود که با تیم قدیمیتون کار می‌کردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟ گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن و هنوز کار‌های قدیمی رو می‌بینن».

 

ac-image-pt1594720121F1

 

سحر زکریا در ادامه این پست چنین نوشت: «من سحر زکریا دل پرخونی از همکارانم دارم چراکه سال‌هاست من و امثال من زنده‌به‌گور شدیم، روزی که از این دنیا برم لطفاً سر جنازه‌ام نیایید و عینک‌های آفتابی گران‌قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید، چون به‌وقت زنده‌بودنم مرا کشتید».

 

12701861_692

 

منابع: اینستاگرام و فرارو

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه