شمانیوز

در این مطلب ماجرای آزار شیطانی 2پسر را که باعث مبتلا شدن دو دختر به ایدز شد می بینید.

فضای مجازی همانقدر که مزایا دارد مشکلات خاص خودش را نیز دارد. روزانه اتفاقات عجیب و وحشتناک زیادی در این فضا رخ می دهد.

 

آزار شیطانی ۲ دختر تهرانی

 

۲ دختر جوان که قربانی فضای مجازی شده اند، از تجاوز و در نهایت مبتلا شدن به ایدز می گویند. آنها در نزد مقام قضایی شکایت کرده اند!

 

انسان ماهیتا موجود اجتماعی است و به همین دلیل تمایل به دیده شدن دارد، دنیای مجازی این محیط را برای افراد فراهم کرده است که به راحتی افکار و نظریات خود را به اشتراک بگذارند و در حال حاضر این دنیای مجازی جزئی از وجود افراد شده است . در ادامه گفت و گوی دو دختر جوان که به علت تنهایی و این که در دنیای حقیقی هم صحبتی نداشتند، وارد فضای مجازی و گروه های اینترنتی می شوند، را می شنوید.

 

این ۲ دختر با آقایان به صورت مجازی وارد رابطه می شوند و وابستگی عاطفی پیدا می کنند و در نهایت قربانیان فضای روابط غلط اجتماعی می شوند.

وقتی شخصی بدون شناخت با دیگران ارتباط برقرار می کند، ۲ حالت وجود دارد، یا تنهاست و یا برایش مهم نیست که طرف مقابلش چه کسی است و به اصطلاح خودشان، “مخ می زنند” که فقط خلا عاطفی خود را پر کنند و اینجاست که او صفحات غیر حقیقی را در فضای مجازی باز می کند و اجازه می دهد هرکسی وارد حریم شخصی او شود.

سو استفاده جنسی از دختران در فضای مجازی

یکسری افراد از دختران در فضای مجازی سواستفاده می کنند و از آن ها فیلم تهیه می کنند و برای این که افراد سودجو را لو ندهند، آن ها را تهدید می کنند.

این ۲ دختر که بعد از سو استفاده جنسی متوجه اختلالاتی در بدن خود شده بودند، آزمایش هایی دادند و متوجه شدند، که مبتلا به ایدز هستند، یکی از آن ها می گوید، که به علت عدم آگاهی از روابط جنسی و این که کسی تا به آن روز هیچ آگاهی از این موضوع به او نداده بود، دچار ایدز شده است.

 

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه