شمانیوز

موشن گرافیکی منتشر شده است که به بررسی علت بی تفاوتی شاهدان صحنه جرم نسبت به جنایات در حال وقوع پرداخته است.

۳۸ نفر از شهروندان آبرومند و قانونمند محله کوئینز در سال ۱۹۶۴ میلادی، بیش از نیم ساعت قدم زدن یک قاتل را نظاره می‌کردند و  شاهد بودند که مرد قاتل چطور طی سه مرحله زنی را با چاقو زخمی کرد و وی را به قتل رساند. 

موشن گرافیک «سندروم جینوسی» به مناسبت به شهادت رسیدن یک آمر به معروف توسط اراذل و اوباش منتشر شده است.

این موشن گرافیک به بررسی علت بی تفاوتی شاهدان صحنه جرم نسبت به جنایتی که در حال وقوع است پرداخته که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید.

روز یکشنبه حوالی ساعت ۱۹ بود که  تعدادی از اراذل و اوباش هنگام پارک خودرو و خرید نان با خانمی برخورد کردند. پس از اعتراض خانم و ورود نانوا به ماجرا، درگیری بین آنها آغاز شد. اراذل با الفاظ رکیک و با صدای بلند به خانم فحاشی کردند و باعث ایجاد رعب و وحشت در میان مردم محل شدند.

در همین هنگام شهید محمد محمدی وارد صحنه شد و از اراذل درخواست کرد به درگیری خاتمه دهند. اما آن‌ها که در ابتدا دو سه نفر بودند به فحاشی ادامه دادند و با این بسیجی درگیر شدند و سایر دوستان خود را نیز مطلع کردند. در جریان این درگیری که در منطقه تهرانپارس روی داد، یکی از اراذل با چاقو به پهلوی محمد محمدی ضربه وارد کرد که به دلیل عمق زیاد ضربه و پاره شدن ریه و قلب، این بسیجی پس از دو روز، به شهادت رسید.

 

 

منبع: پارسینه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه