شمانیوز

بازیگر «زیرخاکی» در یک ویدئو حرف‌هایی را درباره چگونه بازیگر شدن ریحانه پارسا مطرح کرده و او را بازیگری بی‌استعداد خوانده است.

لیلا بوشهری در یک گفتگو در سال ۹۷ در پاسخ به این سوال که آیا ریحانه پارسا بازیگر خوبی نیست گفت: "من خیلی چیز‌ها را می‌دانم، ولی نمی‌خواهم بگویم، اما این خانم پیش از این در کافه کار می‌کرد."

او ادامه داد: "کار کردن در کافه بسیار شریف است، و این حرکت او با وجود سنی کمی که داشت ستایش برانگیز است."

بوشهری درباره انتخاب شدن ریحانه پارسا برای بازی در سریال "پدر" هم بیان کرد: "بازیگر سریال "پدر" شب قبل می‌گوید نمی‌تواند در پروژه همکاری کند، یکی از عوامل فیلم می‌گوید، من دختری را می‌شناسم که در کافه کار می‌کند و بسیار خوش‌چهره است و علاقه زیادی به بازیگری هم دارد. همان شب او برای ایفای نقش لیلا پذیرفته می‌شود. او در ابتدا بسیار بی‌استعداد بود، ولی کارگردان با هر زحمت و سختی که بود از او بازی گرفت. نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد که برخی ها مشهور می‌شوند. امیدوارم ظرفیتش را داشته باشند. "

 

 

شروع بازیگری لیلا بوشهری

او در سال ۱۳۷۴ در سن ۲۰ سالگی با بازی در فیلم سینمایی «جهنم سبز» به عرصهٔ سینما وارد شد.وی در سال ۱۳۷۶ با سه فیلم سینمائی به عنوان پرکارترین بازیگر نقش اول زن در جشنوارهء شانزدهم فیلم فجر شناخته شد در سال ۷۹ بعنوان بهترین بازیگر جشنواره گلدن منبر روسیه برای فیلم ( کویر مرگ) به کارگردانی اسماعیل براری کاندید شد .این فیلم جوایز متعدد بین المللی از فستیوالهای معتبر جهانی دریافت نمود .( اما اکران آن در ایران توقیف شد!) اولین تجربه تئاتر را در سال ۱۳۷۰ با نام عروس دریا به کارگردانی سعید بهروزی داشت؛ و دومین کار تئاترش کاری با نام داستان آدم به کارگردانی حسین فرخی در سال ۱۳۷۰ بود.

بوشهری در سال ۱۳۹۴ در نمایش سوگ کاظم اشتری به کارگردانی سامان پور سلیمانی در خانه هنرمندان شرکت کرد. همچنین در سال ۱۳۹۴ در دو نمایش نامه‌خوانی خداحافظ و تجربه‌های اخیر به کارگردانی محمد رضا حیدری شرکت کرد.[۲]که این بازگشت مجدد وی به تئاتر محسوب میشود و پس از آن آغاز کارگردانی او در تئاتر و کنسرت/نمایش در سالن شهرزاد به شمار می آید.

 

5e7a0a9d84358_2020-03-24_17-56

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied