شمانیوز

شاهین صمدپور در یک استوری فردی به نام سروش خونانی را به اتهام کودک آزاری دو تن از بچه های کار در تهران به مردم معرفی کرد

​فیلم کودک آزاری فردی به نام سروش خونانی که کودکان کار را به یک اقدام زشت واداشته و سپس از آنها فیلمبرداری می کند در اینستاگرام توسط شاهین صمدپور منتشر شد و از مردم خواست که این فرد را پیدا کنند.

سروش خونانی در اقدامی وقیحانه از دو تن از کودکان کار درخواست می کرد که اندام تناسلی خود را درآورده و در جلوی دوربین برقصند.

 

شاهین صمدپور با انتشار استوری نوشت :

تجاوز

 

این آقا را با نام سروش خونانی در یک ویدئوی بسیار تلخ برای شوخی و سرگرمی خودش و دوستان بی شرافت تر از خودش بچه های کار و مجبور می کنه شلوارشونو پایین بکشن و فیلم میگیره و در صفحه اش به اشتراک میزاره..

روزنامه خراسان: انتشار ویدئوی آزار جنسی کودک، کافی بود تا بفهمیم گویا برای کودکان کار زجر و درد کار کردن در هوای سرد کافی نیست و باید انواع دیگری از شکنجه را هم تجربه کنند!

این که یک نفر با ماشین لاکچری برای جمع کردن لایک به این آزار دست بزند، فقط نشان دهنده سقوط انسانیت است. انتشار این ویدئو واکنش های زیادی را از سوی کاربران فضای مجازی در پی داشت.

کاربری در این رابطه نوشت: «ای کاش عده ای به جای استفاده از ماشین و لباس مارک، برند انسانیت به تن می کردند و با انسانیت شون لایک می گرفتند!»

کاربر دیگری هم نوشت: «‌فروپاشی‌ها پله پله داره پیش میره: اجتماع، اقتصاد، امنیت، اخلاق، انسانیت و فقط همین سقوط است که حقیقته !»

 

عذرخواهی سروش خونانی

فرد منتشرکننده ویدئوی رفتار غیراخلاقی با کودک کار با انتشار پیامی ضمن ابراز پشیمانی، عذرخواهی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه