کد خبر : 883202

برنامه کامل مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به تفکیک بازی‌ها و روزها مشخص شده و دیدار افتتاحیه و فینال در ورزشگاه زائد شهر ابوظبی برگزار می‌شود.

رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا 2019 امارات از 15 دی‌ آغاز می‌شود و 12 بهمن‌ماه با مشخص شدن تیم قهرمان به پایان خواهد رسید. برنامه کامل این بازی‌ها به تفکیک روز و گروه‌بندی و ساعت برگزاری بازی‌ها به شرح زیر است:

(زمان بازی‌ها به وقت محلی است و ساعت امارات 30 دقیقه جلوتر از ایران است. به طور مثال بازی ساعت 20 به وقت دبی، ساعت 19:30 به وقت تهران است.)

برنامه بازی‌های مرحله گروهی شنبه، 15 دی‌ماه 1397 بازی شماره 1/ گروه A | امارات - بحرین، ساعت 20، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی

یکشنبه، 16 دی‌ماه1397 بازی شمار 2/ گروه B | استرالیا - اردن، ساعت 15، هزاع بن زائد شهر العین بازی شماره 3/ گروه A | تایلند - هند، ساعت 17:30، ورزشگاه النهیان شهر ابوظبی بازی شماره 4/ گروه B | سوریه - فلسطین، ساعت 20، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

دوشنبه، 17 دی‌ماه 1397 بازی شماره 5/ گروه C | چین - قرقیزستان، ساعت 15، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین بازی شماره 6/ گروه C | کره‌جنوبی - فیلیپین، ساعت 17:30، ورزشگاه آل‌مکتوم شهر دبی بازی شماره 7/ گروه D | ایران - یمن، ساعت 20، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی

سه‌شنبه، 18 دی‌ماه 1397 بازی شماره 8/ گروه D | عراق - ویتنام، ساعت 17:30، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی بازی شماره 9/ گروه E | عربستان - کره‌شمالی، ساعت 20، ورزشگاه رشید شهر دبی

چهارشنبه، 19 دی‌ماه 1397 بازی شماره 10/ گروه F | ژاپن - ترکمنستان، ساعت 15، ورزشگاه النهیان شهر ابوظبی بازی شماره 11/ گروه F | ازبکستان - عمان، ساعت 17:30، ورزشگاه شارجه شهر شارجه بازی شماره 12/ گروه E | قطر - لبنان، ساعت 20، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

پنجشنبه، 20 دی‌ماه 1397 بازی شماره 13/ گروه A | بحرین - تایلند، ساعت 15، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی بازی شماره 14/ گروه B | اردن - سوریه، ساعت 17:30، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین بازی شماره 15/ گروه A | هند - امارات، ساعت 20، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی

جمعه، 21 دی‌ماه 1397 بازی شماره 16/ گروه B | فلسطین - استرالیا، ساعت 15، ورزشگاه رشید شهر دبی بازی شماره 17/ گروه C | فیلیپین - چین، ساعت 17:30، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی بازی شماره 18/ گروه C | قرقیزستان - کره‌جنوبی، ساعت 20، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

شنبه، 22 دی‌ماه 1397 بازی شماره 19/ گروه C | ویتنام - ایران، ساعت 15، ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی بازی شماره 20/ گروه C | یمن - عراق، ساعت 17:30، ورزشگاه شارجه شهر شارجه بازی شماره 21/ گروه E | لبنان - عربستان، ساعت 20، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی

یکشنبه، 23 دی‌ماه 1397 بازی شماره 22/ گروه E | کره‌شمالی - قطر، ساعت 15، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین بازی شماره 23/ گروه F | عمان - ژاپن، ساعت 17:30، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی بازی شماره 24/ گروه F | ترکمنستان - ازبکستان، ساعت 20، ورزشگاه رشید شهر دبی

دوشنبه، 24 دی‌ماه 1397 بازی شماره 25/ گروه A | امارات - تایلند، ساعت 20، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین بازی شماره 26/ گروه A | هند - بحرین، ساعت 20، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

سه‌شنبه، 25 دی‌ماه 1397 بازی شماره 27/ گروه B | فلسطین - اردن، ساعت 17:30، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی بازی شماره 28/ گروه B | استرالیا - سوریه، ساعت 17:30، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین

چهارشنبه، 26 دی‌ماه 1397 بازی شماره 29/ گروه C | کره‌شمالی - چین، ساعت 17:30، ورزشگاه آل نعیان شهر ابوظبی بازی شماره 30/ گروه C | قرقیزستان - فیلیپین، ساعت 17:30، ورزشگاه رشید شهر دبی بازی شماره 31/ گروه D | ایران - عراق، ساعت 20، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی بازی شماره 32/ گروه D | ویتنام - یمن، ساعت 20، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

پنجشنبه، 27 دی‌ماه 1397 بازی شماره 33/ گروه F | عمان - ترکمنستان، ساعت 17:30، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی بازی شماره 34/ گروه F | ژاپن - ازبکستان، ساعت 17:30، خلیفه بن زائد شهر العین بازی شماره 35/ گروه E | عربستان - قطر، ساعت 20، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی بازی شماره 36/ گروه E | لبنان - کره‌شمالی، ساعت 20، ورزشگاه شارجه شهر شارجه

جمعه و شنبه، 28 و 29 دی‌ماه 1397 (استراحت تیم‌ها برای آماده‌ شدن جهت حضور در مرحله یک هشتم نهایی)

از هر گروه دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی راه می‌یابند و علاوه بر آن، 4 تیم سوم گروه‌های شش‌گانه که بهترین نتایج را کسب کرده‌اند صعود می‌کنند.

برنامه مرحله یک هشتم نهایی

یکشنبه، 30 دی‌ماه 1397 بازی شماره 37/ دیدار تیم اول گروه B - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های acd، ساعت 15، ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی بازی شماره 38/ دیدار تیم دوم گروه A - تیم دوم گروه C، ساعت 18، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین بازی شماره 39/ دیدار تیم اول گروه D - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های bef، ساعت 20، ورزشگاه محمد بن زائد ابوظبی

دوشنبه، اول بهمن‌ماه 1397 بازی شماره 40/ تیم اول گروه F - تیم دوم گروه E، ساعت 15، ورزشگاه شارجه شهر شارجه بازی شماره 41/ تیم دوم گروه B - تیم دوم گروه F، ساعت 18، ورزشگاه خلیفه بن زائد شهر العین بازی شماره 42/ تیم اول گروه A - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های cde، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی

سه‌شنبه، 2 بهمن‌ماه 1397 بازی شماره 43/ تیم اول گروه C - تیم سوم برتر یکی از گروه‌های abf، ساعت 17، ورزشگاه رشید شهر دبی بازی شماره 44/ تیم اول گروه E - تیم دوم گروه D، ساعت 20، ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی

چهارشنبه، 3 بهمن‌ماه 1397 (استراحت برای حضور تیم‌ها در مرحله یک چهارم نهایی)

برنامه مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه، 4 بهمن‌ماه 1397 بازی شماره 45/ برنده بازی شماره 37 - برنده بازی شماره 40، ساعت 17، ورزشگاه محمد بن زائد ابوظبی بازی شماره 46/ برنده بازی شماره 38 - برنده بازی شماره 39، ساعت 20، ورزشگاه ورزشگاه آل مکتوم دبی

جمعه، 5 بهمن‌ماه 1397 بازی شماره 47/ برنده بازی شماره 43 - برنده بازی شماره 44، ساعت 17، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی بازی شماره 48/ برنده بازی شماره 42 - برنده بازی شماره 41، ساعت 20، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

شنبه و یکشنبه، 6 و 7 بهمن‌ماه 1397 (استراحت برای حضور تیم‌ها در مرحله نیمه نهایی)

مرحله نیمه نهایی

دوشنبه، 8 بهمن‌ماه 1397 بازی شماره 49/ برنده بازی شماره 46 - برنده بازی شماره 45، ساعت 18، ورزشگاه هزاع بن زائد شهر العین

سه‌شنبه، 9 بهمن‌ماه 1397 بازی شماره 50/ برنده بازی شماره 47 - برنده بازی شماره 48، ساعت 18، ورزشگاه محمد بن زائد شهر ابوظبی

چهارشنبه و پنجشنبه، 10 و 11 بهمن‌ماه (استراحت برای تیم‌های فینالیست)

دیدار فینال

جمعه، 12 بهمن‌ماه بازی شماره 51/ برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50، ساعت 18، ورزشگاه زائد شهر ابوظبی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید