شمانیوز

محمد البادع رییس کمیته برگزاری مسابقات طی نشستی از آمادگی کامل این کشور برای پوشش هر چه بهتر این رقابت ها خبر داد.

به گزارش شمانیوز: کمیته سازماندهی افتتاحیه هجدهمین دوره جام ملت های آسیا طبق برنامه ریزی در شهرهای ابوظبی ، دبی ، الشارجه و العین اعلام کرده است مراسم افتتاحیه این مسابقات بسیار ساده و به مدت 13 دقیقه به طول خواهد انجامید.

محمد البادع رییس کمیته برگزاری این مسابقات، از آمادگی تمامی امکانات رسانه ای در تمام ورزشگاه ها خبر داد و گفت: بیش از 2000 رسانه از کشور های مختلف دنیا برای پوشش این رقابت ها به امارات آمدند که هر چه به شروع مسابقات نزدیک تر می شویم رفته رفته تعداد خبرنگارها در حال افزایش است.

بنا به اعلام کمیته برگزار کننده جام ملت ها این رقابت ها که برای اولین بار با شرکت 24 تیم در امارات برگزار خواهد شد، روز پنجم ژانویه 2019 یعنی 15 دی ماه 1397 آغاز خواهد شد و تا روز اول فوریه 2019 یعنی 11 بهمن ماه نیز به طول خواهد انجامید. مراسم از ساعت 17:00 به وقت محلی آغاز و نزدیک به یک ساعت به طول خواهد انجامید.

این رقابت ها قرار است در 6 گروه چهار تیمی در شش شهر مختلف امارات برگزار شود که ایران به عنوان یکی از سرگروه ها در انتظار مشخص شدن حریفانش در این رقابت ها است، تیمی که از حالا به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی مد نظر قرار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه