شمانیوز

فاکس اسپورت آسیا فاش کرد کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران با کلمبیا به توافق دست یافته است.

به گزارش شمانیوز: آینده کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی و باتجربه تیم ملی ایران در هاله ای از ابهام قرار دارد و بسیاری از منابع ادعا کرده اند وی پس از پایان رقابت های جام ملت های آسیا سال 2019 در کشور امارات که تا چند روز دیگر آغاز خواهد شد، هدایت تیم ملی کلمبیا را بر عهده خواهد گرفت.

اخیرا این سرمربی پرتغالی مدعی شده بود آینده ای روی نیمکت تیم ملی ایران بستگی به نتایج این تیم در جام ملت های آسیا دارد.

کی روش در این خصوص گفته بود: "در حال حاضر من فقط روی جام ملت های آسیا تمرکز دارم و ما قصد داریم فاتح این عنوان شده و مردم ایران را خوشحال کنیم. قرارداد فعلی من تا جام ملت های آسیا بوده و آینده در دست خداست. مربیان فوتبال نمی توانند در مورد آینده خود تصمیم بگیرند زیرا سرنوشت آنها به نتایجی که کسب می کنند بستگی دارد. در حال حاضر، ما تمرکز خود را روی رسیدن به نیمه نهایی جام ملت های آسیا قرار داده ایم."

سرمربی سابق رئال مادرید علیرغم پیشرفتی که در عملکرد این تیم در جام جهانی وجود داشت، تمدید قرارداد با تیم ملی ایران را رد کرد و اخیرا منابع متعددی فاش کرده اند وی به صورت شخصی با فدراسیون فوتبال کلمبیا برای پذیرش پست سرمربیگری این تیم به توافق دست یافته است.

خوزه پکرمان، سرمربی نام آشنا و سابق کلمبیا پس از ارائه نمایشی قابل احترام در جام جهانی استعفا داد و در حال حاضر آرتورو ریس سرمربی موقت این تیم است.

البته در حال حاضر کارلوس کی روش همه تمرکز خود را بر روی کسب چهارمین قهرمانی تیم ملی ایران در تاریخ جام ملت های آسیا قرار داده و در تلاش است فکر خود را معطوف به شایعات در مورد آینده اش نکند.

اما با توجه به پوشش داده شدن شایعه توافق با تیم ملی کلمبیا از سوی بسیاری از منابع خبری، به نظر می رسد این بار قصد کارلوس کی روش برای جدایی جدی بوده و شاید این جام ملت ها، آخرین تجربه او روی نیمکت تیم ملی ایران بعد از 8 سال باشد.

منبع:ورزش سه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه