شمانیوز

مراسم افتتاحیه جام ملت های آسیا 2019 امروز(شنبه) حدود ساعت 18:30 دقیقه به وقت تهران برگزار خواهد شد که به صورت زنده در همین صفحه بخش خواهد شد.

شنبه در ورزشگاه زاید شهر ابوظبی مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در حالی شروع می‌شود که انتظار می‌رود بیش از ۳۰۰ میلیون نفر بیننده تلویزیونی داشته باشد که یک رکورد در تاریخ این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

بلقیس فتحی، عیضه المنهالی و حسین الجسمی سه خواننده‌ای خواهند بود که در مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا اجرا خواهند داشت. همچنین ۶۰۰ داوطلب نیز برای این رقابت‌ها در محل برگزاری دیدار افتتاحیه حضور خواهند داشت و به اجرای برنامه می‌پردازند.

مراسم افتتاحیه قرار است ۳۰ دقیقه به طول بینجامد و بلافاصله بعد از این مراسم نیز دیدار دو تیم امارات و بحرین به عنوان اولین دیدار جام ملت‌ها برگزار می‌شود.

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با برگزاری ۵۱ دیدار به پایان خواهد رسید و شعار این رقابت‌ها نیز "Bringing Asia Together" به معنای آسیا را یکپارچه کنید، است.

در مراسم افتتاحیه، گلبرگ‌های بزرگ، پرنده شاهین و یک جام بزرگ که شباهت زیادی به جام اصلی رقابت‌ها دارد وجود خواهد داشت.

از ایران علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا به عنوان مهمان به مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا دعوت شدند. همچنین جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا و رونالدو نازاریو، فوق ستاره سابق برزیل به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حاضر خواهند بود.

جهت مشاهده پخش زنده این مراسم اینجا کلیک کنید

مراسم افتتاحیه جام ملت‌ها در حضور اینفانتینو برگزار شد
مراسم ۱۵ دقیقه‌ای افتتاحیه جام ملت‌های آسیا با حضور جیانی اینفانتینو آغاز شد. در آستانه شروع جام ملت‌های آسیا، مراسم افتتاحیه جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی برگزار شد. بعد از اجرای ۳ خواننده حاضر در ورزشگاه، نوبت به هنرنمایی افراد رسید. پخش زنده افتتاحیه جام ملت های آسیا جیانی اینفانتینو رئیس فیفا در کنار محمد بن راشد آل مکتوم مراسم افتتاحیه را تماشا می‌کند و مهمترین نکته در این مراسم خالی بودن صندلی‌های زیادی در ورزشگاه بوده است و به نظر می‌رسد بلیت‌های این دیدار به صورت کامل به فروش نرسیده است. پخش زنده افتتاحیه جام ملت های آسیا همچنین عمر عبدالرحمان ستاره مصدوم اماراتی‌ها در ورزشگاه حضور دارد و مراسم افتتاحیه را می‌بیند. کنفدراسیون فوتبال آسیا شعار‌های سیاسی که اماراتی‌ها می‌خواستند در این مراسم به اجرا در بیاورند را حذف کرده است تا مراسم عاری از هرگونه شعار و کلمه سیاسی باشد.

پخش زنده افتتاحیه جام ملت های آسیا

پخش زنده افتتاحیه جام ملت های آسیا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied