شمانیوز

همه چیز در تیم ملی ایران خوب است و طبیعی است که این تیم از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی باشد.

به گزارش شما نیوز، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود برابر یمن با ارائه نمایشی درخشان و بازی چشم نواز توانست با ۵ گل به پیروزی برسد و گام نخست را محکم بردارد.

در این جام همه چیز به نفع ایران است!

معمولا بازی های نخست در هر تورنمنتی سخت و نفس گیر است و پیش بینی می شد که ایران هم در گام نخست دچار لغزش شود و نتواند بازی خوبی را به نمایش گذار اما اینگونه نشد و ایران نه تنها زیبا بازی کرد بلکه توانست پیروزی قاطعی را هم به دست آورد و برای مدعیان کسب عنوان قهرمانی خط و نشان کشد.

ایران در دوران کارلوس کی روش معمولا تیم نخست فوتبال آسیا بوده و همه آمار و ارقام نشان می دهد که این تیم از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید.

تیم کی روش در همه پست ها بازیکنان خوبی در اختیار دارد. در دیدار دیشب سامان قدوس به عنوان بازیکن جایگزین وارد میدان شد و توانست بدرخشد و گلزنی کند. ما در خط حمله کریم انصاری فرد را هم در اختیار داریم که او هم مهره قابل اعتمادی است و می تواند بدرخشد.

در خط دفاعی پژمان منتظری نیمکت نشین قابل اعتمادی است و میلاد محمدی و وریا غفوری هم جایگزینان بسیار خوبی برای حاج صفی و رضاییان هستند و البته احمد نوراللهی هم بسیار آماده و سرحال است و می تواند جایگزبن بسیار خوبی برای امید ابراهیمی باشد.

ایران تیمی بسیار یکدست و هماهنگ است و در همه پست ها بازیکنان خوبی و طراز اولی در اختیار دارد و می تواند به این تیم امید زیادی برای کسب عنوان قهرمانی در جام ملت ها بعد از چهار دهه داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه