شمانیوز

جام ملت های آسیا/

روزنامه چوسان چاپ سئول با انتشار مطلبی به تیم ملی ویتنام توصیه کرد که در بازی مقابل تیم ملی ایران در مرحله گروهی جام ملت های 2019 آسیا، سیستم دفاعی را در دستور کار قرار داده و از «زیاد گل خوردن» بپرهیزند.

به گزارش شمانیوز، چوسان در مطلب خود می نویسد: ویتنامی ها نخستین بازی خود در جام ملت‌های 2019 آسیا را به شکلی دراماتیک به عراق واگذار کردند با این حال آنها هنوز این شانس را دارند تا از مرحله گروهی صعود کنند. در ادامه این مطلب می خوانیم: سومین و آخرین بازی ویتنام در گروه چهارم مقابل یمن بسیار حائز اهمیت است و آنها محکوم به پیروز هستند؛ ویتنام باید در خط دفاعی قدرتمندتر عمل کرده و از فرصت به دست آمده در زمان خستگی حریف نهایت بهره را ببرد.

توصیه روزنامه کره ای به ویتنام برای شکست ایران شاگردان «پارک هانگ سئو» کره ای، برای صعود به مرحله حذفی دست کم به سه یا چهار امتیاز از 2 بازی پیش روی خود نیاز دارند و متوقف کردن ایران و پیروزی مقابل یمن به عنوان ضعیف‌ترین تیم حاضر در این گروه که در جمع تیم های آسیایی پایین ترین رتبه را هم در رده بندی جهانی دارد، برای آنها به معنای صعود به دور بعدی رقابت ها است. چوسان با اشاره به بازی بعدی تیم ملی ویتنام برابر ایران این چنین نوشت: ویتنام باید در بازی مقابل ایران که محتمل ترین گزینه قهرمانی در جام ملت‌های 2019 آسیا است، دفاعی بازی کند؛ به عبارت دیگر، هانگ سئو و شاگردانش حتی در صورت شکست برابر ایران باید گل های کمتری دریافت کنند تا بخت های آنها برای صعود به عنوان یکی از برترین تیم های سوم گروه ها، زنده بماند. ویتنام در بازی افتتاحیه مقابل عراق اگرچه در 2 موقعیت از حریف نام آشنای خود پیش افتاد اما در نهایت این عراق بود که با نتیجه سه بر 2 اولین پیروزی را دشت کرد. آنها در دومین بازی خود شنبه هفته آینده از ساعت 14 و 30 دقیقه به وقت تهران در برابر تیم ملی ایران صف آرایی خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه