شمانیوز

ایران دو-ویتنام صفر؛

تیم ملی فوتبال ایران به دومین برد خود در جام ملت‌های آسیا دست پیدا کرد تا صعودش قطعی شود.

به گزارش شمانیوز، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 14:30 امروز در دومین بازی خود در رقابت های جام ملت های آسیا برابر ویتنام قرار گرفت و در پایان با دو گل به پیروزی رسید.

جنگ ویتنام به کام ایران

این دیدار با حملات دامنه دار شاگردان کارلوس کی روش به روی دروازه حریف آغاز شد. ملی پوشان از اولین دقیقه فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند و صاحب موقعیت های مناسبی برای گلزنی هم شدند.

بالاخره در دقیقه 37 مقاومت خط دفاعی ویتنام شکسته شد و سردار آزمون موفق شد با یک ضربه سر زیبا روی ارسال سامان قدوس دروازه حریف را باز کند.

ایران در نیمه نخست بازی موقعیت های بیشتری برای گشودن دروازه حریف بدست آورد اما در نهایت بازی با یک گل در 45 دقیقه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم باز هم ایران تیم برتر میدان بود و با حملات متعدد روی یک موقعیت مناسب و ضربه دقیق سردار آزمون در دقیقه 69 به گل دوم رسید.

شاگردان کی روش با شکست ویتنام در این مسابقه با 6 امتیاز و تفاضل گل +7 بدون گل خورده در صدر جدول گروه چهارم رقابت ها ایستادند و صعود خود را به مرحله بعدی مسابقات قطعی کردند.

قضاوت این دیدار که در ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی برگزار شد، برعهده محمد تقی جعفری از سنگاپور بود.

ترکیب ایران:

علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، مرتضی پورعلی گنجی، احسان حاج صفی، امیدابراهیمی، محمدحسین کنعانی زادگان، وحید امیری(64-احمد نورالهی)، سامان قدوس، مهدی طارمی(64-مهدی ترابی)، سردار آزمون(78-کریم انصاری فرد) و اشکان دژاگه.

ترکیب ویتنام:

دو داو مانه، نگوس ها، بی تی دونگ، وان وان هئو، نگوین ترونگ، نگوین کونگ، فام دوس هوی، دو هانگ، نگوین کوانگ، فان وتان دوک، دانگ وان لام.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه