شمانیوز

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: وقوع ۲ حادثه رانندگی در جاده های استان مرکزی ۲ کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر: سرهنگ ایرج کهریزی در بیان جزئیات این حوادث اظهار داشت: در نخستین سانحه رانندگی که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پراید با تنه پل در کیلومتر ۴۳ محور اراک - توره رخ داد، سرنشین آن بر اثر شدت جراحات وارده در صحنه تصادف جان باخت و راننده خودرو نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راه عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده خودروی پراید بیان شده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: در سانحه ای دیگر که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سمند با خودروی پراید در کیلومتر ۳۴ محور ازنا - اراک به وقوع پیوست، سرنشین خودروی پراید بر اثر شدت جراحات وارده جان سپرد و ۲ سرنشین دیگر خودروی سمند و راننده خودروی پراید نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: بر اساس اعلام  کارشناسان  انحراف به چپ راننده خودروی سمند علت وقوع این حادثه بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه