شمانیوز

کارگر خدماتی اسکاتلندی که مردی معلول در یک موسسه خیریه را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده بود با هوشیاری مدیر و کارکنان مجموعه به زندان افتاد.

 

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از ایندیپندنت، این کارگر که "استیو واتسون" نام دارد چندی پیش متهم شد که در دسامبر 2018 و سال نو میلادی بارها یک بیمار 40 ساله معلول را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است. 

"استیو" 64 ساله که اهل "دانفرملین" اسکاتلند است سال گذشته به عنوان کارگر خدماتی یک موسسه خیریه استخدام شد و مسولیت مراقبت از معلولان موسسه را به عهده داشت. رفتارهای عجیب این کارگر در مدت همکاری با موسسه، باعث شد تا مدیریت مشکوک شده و او را زیر نظر بگیرد. سرانجام بررسی دوربین‌های مدار بسته موسسه، دست "استیو" را رو کرد و از جنایت کثیف او پرده برداشت. 

بر اساس تصاویر ضبط شده دوربین‌ها، این کارگر از ناتوانی یکی از بیماران معلول سوءاستفاده و بارها به او تجاوز کرده بود. متاسفانه بیمار ویلچرنشین که به دلیل فلج مغزی قدرت حرکت و حرف زدن نداشت نتوانسته در برابر اعمال شیطانی مرد هوسران مقاومت کند.

 

5294231

 

با ضبطاین تصاویر، ‌مدیریت موسسه از "استیو" شکایت کرد و او به اداره پلیس فراخوانده شد. مرد شیطان صفت در بازجویی ها تمام صحبتهای مدیر موسسه را اتهامی بی اساس و خود را بی گناه خواند اما وقتی با تصاویر ضبط شده دوربینهای مداربسته روبه رو شد به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و به جنایت کثیف خود اعتراف کرد.

با اعترافات تکان دهنده این کارگر میانسال ، دادگاه ادینبورگ او را به جرم تجاوز به یک بیمار معلول به شش سال و چهار ماه زندان محکوم کرد.

کارآگاه "لورن میلر" ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان موسسه به دلیل این هوشیاری و دقت گفت: پلیس اسکاتلند متعهد است تا مردم را از هرگونه خشونت جنسی محافظت کند و هرگونه گزارشی در این مورد با جدیت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • نیلو

    اخه معلول؟؟؟خدایاااا آدمات خیلی وحشتناکن😳

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه