شمانیوز

متجاوز سریالی که با وعده نابارور بودن، طعمه‌های خود را برای رابطه جنسی فریب می داد با شکایت یکی از قربانیان دستگیر شد.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از سایت تلگراف،یکی از بدترین پرونده های تجاوزهای سریالی در بریتانیا مربوط به "جیسون لارنس" 54 ساله است که بین سالهای 2009 تا 2014 با بیش از هزاران زن در یک سایت دوستیابی ارتباط برقرار و 13 تن را مورد تجاوز قرار داد.

"لارنس" طی این سالها از طریق یک سایت معروف دوست یابی با طعمه های خود آشنا شده و پس از چرب زبانی آنها را برای قرار ملاقات به دام می انداخت. او هنگام اجرای نقشه‌های شیطانی خود، قربانیانش را متقاعد می کرد که به دلیل عمل وازکتومی، قابلیت باروری ندارد. اما سال 2014 یکی از طعمه‌های مردهوسران باردار شده و از او به پلیس شکایت کرد. با شکایت این زن، پرونده اعمال شیطانی مرد انگلیسی، به جریان افتاد و در نتیجه تحقیقات ماموران و اعترافات تکان دهنده متهم، 7 قربانی دیگر شناسایی و به اداره پلیس فراخوانده شدند.

هریک از این قربانیان طی سالهای 2009 تا 2014 و در مکانهای مختلف از جمله خودروی لارنس،هتل و خانه مسکونی خود، توسط این مرد مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته، اما به خاطر تهدیدهای او از شکایت صرفنظر کرده بودند.

سرانجام با تکمیل پرونده و مدارک و شواهد محکمه پسند، "لارنس" به جرم تجاوز به هشت زن و دروغ درباره عمل وازکتومی در دادگاه ناتینگهام به  12 سال و شش ماه زندان محکوم شد. اما این پایان ماجرا نبود. با پخش محاکمه این متجاوز سریالی از تلویزیون و رسانه ها در سطح کشور ، 5 قربانی دیگر مرد شیطان صفت به اداره پلیس رفتند و از جنایتهای کثیف او پرده برداشتند.

این پنج زن نیز طی سالیان گذشته توسط لارنس مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بودند اما از ترسشان هیچ وقت پایشان به اداره پلیس باز نشد.

با افشای جنایات بیشتر این مرد هوسباز، وی تحت محاکمه مجدد قرار گرفت و قاضی در دومین دادگاه مجازات "لارنس" را از 12 سال و نیم به 15 سال افزایش داد.

قاضی در جلسه محاکمه رو به لارنس گفت: هرکدام از زنانی که به آنها تجاوز کرده اید افراد بالغ و باهوشی بودند که تنها به دنبال دوستی و جلب محبت بودند اما تو به جای دوستی با آنها تنها به دنبال ارضای خواسته های جنسی خودت بودی.

دستگیری این متجاوز سریالی در بریتانیا سر و صدای زیادی به پا کرد و فعالیت بسیاری از سایتهای دوست یابی به دلیل پنهان ماندن هویت واقعی کاربران، از سوی کارشناسان و کاربران زیادی در سطح کشور مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

 

WhatsApp Image 2019-12-05 at 20.01.21

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied