شمانیوز

یک دختر 18 ساله که با یک پسر رابطه دوستی برقرار کرد بود توسط همان پسر در باغی مورد تجاوز قرار گرفت.

سماتک نوشت: یک دختر 18 ساله که با یک پسر رابطه دوستی برقرار کرد بود توسط همان پسر در باغی مورد تجاوز قرار گرفت او در حالی که پسر را خیلی دوست داشت به قصد گردش با پسر مورد علاقه اش به باغی رفت ولی متاسفانه پسر جوان به دختر 18 ساله  تجاوز  کرده و او را وسط باغ ول کرد.

 

خبرداغ : 

 

عکس لورفته از بازیگر زن در اغوش مسعود کیمیایی + بیوگرافی و تصاویر

 

 

تصاویر هولناک تجاوز به دختر 18 ساله در باغ

 

دختر 18 ساله که در دام و فریب پسر جوان قرار گرفته بود در انتها در باغ هدف سوء استفاده و تجاوز قرار گرفت و  گریه  های وی را در تصاویر می بینید. دختر نوجوان ۱۸ ساله که برا ناهار به دعوت دوست پسرش به باغ رفته بود زندگی اش نابود شد ومورد آزار واذیت جنسی از سوی وی قرار گرفت .

 

تجاوز دوست پسر به دوست دختر در  مراکش  بسیار جنجال بزرگی به پا کرد زیرا که فیلم تجاوز به دختر با حضور مردم و نیروی امنیتی منتشر شد .فیلم تجاوز به دختر در حالی منتشر شد که یکی از کسانی که برای کمک به دختر به آنجا رفته بود فیلم را گرفته و منتشر کرده است .

 

تصاویر هولناک تجاوز به دختر 18 ساله در باغ

 

دختر جوان که در خدمتکار کافه بود پس از سه ماه آشنایی با پسری به دعوت این پسر به باغ رفت .در باغ که اطراف شهر الحمراء مراکش بود پسر به دختر پیشنهاد  رابطه جنسی  میدهد که پس از مخالفت دختر ، پسر با  خشونت  اول وی را کتک زده و سپس به دختر تجاوز میکند .

 

طی تحقیقات انجام شده توسط منابع امنیتی شهر الحمرا معلوم شد این دختر ۱۸ ساله پیشخدمت یک کافه بوده است و او قریب به سه ماه با فرد متجاوز در ارتباط بوده است.

 

روزی فرد متجاوز به محل کار پیشخدمت جوان می آید و او را به صرف ناهار در یک باغ دعوت می کند که از مناطق  گردشگری  الحمراء مراکش است .

 

تصاویر هولناک تجاوز به دختر 18 ساله در باغ

دختر جوان در این باره می گوید: او در باغ مرا به برقراری رابطه جنسی دعوت کرد اما زمانی که من با خواسته او مخالف کردم، رفتارهایش تغییر کرد و پرخاشگر شد، سپس شروع به کتک زدن من کرد و بعد مرا مورد  آزار و اذیت  جنسی قرار داد و از تمام آن لحظه های شوم فیلم برداری کرد.

 

ماموران امنیتی و مردم که در آن منطقه بودند با شنیدن صداهای داد و فریاد به سمت صدا آمده و پس از اینکه متوجه ماجرا شدند فرد متجاوزگر را دستگیر کرده و به مقامات قضائی تحویل دادند .

 

متاسفانه کسانی که برای کمک به دختر به آنجا آمدند به جای آرامش دادن به دختر و جلوگیری از رفتن آبروی دختر به فیلمبرداری از دختر و آه و ناله هایش پرداختند که انتشار این فیلم واکنش های بسیاری را در پی داشت .

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • ناشناس

  ان کسی که فیلم گرفته گناهش از متجاوز بیشتر است.باید.دستگیر و اعدام شود.

 • عجببببب

  رایان

 • ناشناس

  آن کسی ک فیلم گرفته و منتشر کرده حتما باید ی مجازاتی داشته باشد

 • ناشناس

  واقعاتاسف باره آه وناله یه نفردیدن داره که فیلم گرفته بایداون فردمجازات بشه ابروی یه نفروبرده

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه