شمانیوز

نوزاد تازه متولد شده در جریان زهکشی آب فاضلاب در هندوستان زنده پیدا شد و نجات یافت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از نمناک: کشور هندوستان یکی از فقیر ترین کشورهایی است که با وجود جمعیت بسیار زیاد آن ، تعداد زاد و ولد در آن بسیار زیاد می باشد که متاسفانه اغلب آنها قبل از به دنیا آمدن جنین، آنرا سخت می کنند و یا آنرا بعد از به دنیا آمدن در خیابان رها می کنند. در طی چنین اتفاقی، روز گذشته تصاویری بسیار دلخراش و احساسی از نوزادی تازه متولد شده هندی که در داخل زهکشی آب فاضلاب پیدا شد.

 روز گذشته،چند نفر از خانم های محلی هندوستان پس از شنیدن صدای گریه یک کودک در زیر زهکشی آب فاضلاب به جستجوی مکان انتشار صدا رفتند که در نهایت آنها موفق به یافتن نوزاد تازه متولد شده ، شدند که بند ناف او توسط مادر یا پدرش به گردنش همانند طنابی محکم بسته شده بود.

نوزاد-تازه-متولد-شده (1)

 در هنگام بیرون آوردن نوزاد از زهکشی آب فاضلاب، ده ها نفر از مردمان محلی در حال تماشای این صحنه دلخراش بودند که بند ناف دور گردنش پیچیده و بدنش به مواد آلوده آغشته شده بود.

نوزاد-تازه-متولد-شده (2)

 

یقینا پدر و مادر این نوزاد تازه متولد شده،بسیار افرادی بی مسئولیت بودند که فرزند تازه متولد شده خود را اینگونه در خیابان رها نموده بودند.

نوزاد-تازه-متولد-شده (3)

 پس از یافتن نوزاد،خانم روستایی به نام "گیتا" او را به خانه خود برد و با آب بدن نوزاد را تمیز کرد و سپس به بیمارستان منتقل کردند که پزشکان متوجه شدند که کودک دچار تنگی نفس بود.

اینک حال نوزاد تازه متولد شده کاملا بهبود یافته است و به گفته رسانه های محلی پلیس هنوز موفق به دستگیر کردن پدر و مادر بی مسئولیت این نوزاد تازه متولد شده نشده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه