شمانیوز

کودک خردسالی که به دلیل سهل انگاری والدینش حین بازی از بالکن طبقه سوم آویزان شده بود با کمک ماموران آتشنشانی نجات یافت.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : بدون شک رها کردن کودکان به تنهایی در خانه می‌تواند بسیار خطرناک باشد. هر لحظه آن‌ها ممکن است دست به کار‌هایی بزنند که خطرآفرین بوده و حتی به قیمت از دست دادن جانشان تمام شود. مانند اشتباه یک زوج چینی اهل شهر " هوآیرِن " استان شانژی چین.

این زوج که پسر خردسال خود را تنها در خانه رها کرده بودند چیزی نمانده بود با حادثه‌ای غم انگیز روبه رو شوند. این کودک پس از رفتن به داخل بالکن ناگهان از میان حفاظ آهنی به پایین سقوط کرد و بطرز وحشتناکی از ناحیه گردن در هوا آویزان ماند. ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده این صحنه وشحتناک را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو این کودک در حالی که در بالکن طبقه سوم آپارتمان و از ناحیه گردن در آویزان است دیده می‌شود. شاهدان عینی بلافاصله با آتشنشانی تماس گرفتند و آن‌ها پس از حضور در محل حادثه توانستند جان این کودک را نجات دهند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین، والدین این کودک پس از قفل کردن درب خانه و تنها رها کردن فرزند خود به بیرون رفته بودند. این کودک در حالی که در بالکن مشغول بازی بود ناگهان از حفاظ آهنی به پایین سقوط کرد. خوشبختانه این کودک در این حادثه دچار آسیب جدی نشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه