شمانیوز

سقوط قطار مترو در مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک دستکم ۱۳ کشته و بیش از ۷۰ مجروح برجای گذاشت.

سقوط قطار مترو در مکزیکوسیتی پایتخت مکزیک دستکم ۱۳ کشته و بیش از ۷۰ مجروح برجای گذاشت.یکی از ویدئوهای تلویزیون مکزیک نشان داد که این گذرگاه در حال سقوط بر روی خودروهای عبوری در جاده زیر آن است.

 

 

حادثه در مترو با بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی

 

تصاویر تلویزیون مکزیک و شبکه های اجتماعی نشان می دهد که بخشی از این پل روزگذر دوشنبه شب که محل عبور واگن های قطار بودند تخریب شد. منابع بیمارستانی از وخامت حال تعدادی ازمجروحان و احتمال افزایش جان باختگان این حادثه خبر داده اند.

شهردار مکزیک در یک پیام توئیتری گفت به سمت محل حادثه در حرکت است. یکی از ویدئوهای تلویزیون مکزیک نشان داد که این گذرگاه در حال سقوط بر روی خودروهای عبوری در جاده زیر آن است.

 

مترو-مکزیک

 

 

یدئوی دیگری نشان داده که نیروهای اورژانس و آتش نشان ها در صحنه حادثه حاضر هستند و در میان آوار به دنبال افرادی هستند که از این حادثه جان سالم به دربرده اند. خبرگزاری اسپوتنیک نیز در خبری فوری به نقل از ال پائیس و به نقل از نیروهای امدادی تعداد کشته های این حادثه را تاکنون دستکم ۶ نفر و مجروحان را ۵۰ نفر اعلام کرد و نوشت: طبق گزارش های اولیه ، پزشکان و خدمات اورژانس به محل حادثه اعزام شده اند و ، کلودیا شین باوم رئیس دولت مکزیکو سیتی در حال عزیمت به منطقه است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied