شمانیوز
شما نیوز

ماجرای گوشت های فاسد شده در فروشگاه شهروند به شورای شهر کشیده شد

امروز پای ماجرای توزیع گوشت قرمز بی کیفیت در برخی شعب فروشگاه های شهروند در سطح شهر تهران به جلسه شورای شهر نیز کشیده شد.

به گزارش شمانیوز:رئیس کمیته نظارت شورای شهر تهران با اشاره به موضوع کیفیت نامطلوب گوشت قرمز توزیع توزیع شده در برخی شعب فروشگاه شهروند از شهردار تهران خواست تا این موضوع را بررسی کند.

افشین حبیب زاده در دویست و نود و پنجمین جلسه شورا در تذکری به شهردار تهران گفت: در پی شکایات شهروندان مبنی بر توزیع گوشت قرمز بی کیفیت در شعب فروشگاه شهروند موضوع بر اساس بند ۱۸ ماده ۷۱ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران که یکی از وظایف شورا نظارت بر امور بهداشت حوزه شهر عنوان کرده در دستور کار معاونت نظارت و پیگیری شورا قرار گرفته‌اند.

رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد کارشناسان شورا با حضور در برخی از شعب فروشگاه شهروند ضمن بررسی محصولات ارائه شده در این فروشگاه به این نتیجه رسیدند که کیفیت برخی از گوشت‌های قرمز توزیع شده در حد مطلوب نیست. وی تاکید کرد با توجه به اهمیت مسئله سلامت مردم و لزوم توزیع کالاهای با کیفیت ضروری از شهردار تهران در اسرع وقت این موضوع را از طریق کارشناسان بهداشتی بررسی کرده و نسبت به نظارت بیشتر بر کیفیت مواد پروتئینی به ویژه گوشت قرمز عرضه شده با تاکید بر بررسی تاریخ انقضای واقعی نحوه نگهداری این محصولات و نحوه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied