`
شمانیوز
شما نیوز

علی تیموری

علی تیموری بازیگر تئاتر را بیشتر بشناسید

علی تیموری از بازیگران محبوب دوست داشتنی هنرهای نمایشی تئاتر خانه سینما می باشند.

علی تیموری بازیگر تئاتر را بیشتر بشناسید

به گزارش شمانیوز: علی تیموری از بازیگران محبوب دوست داشتنی هنرهای نمایشی تئاتر خانه سینما می باشند همچنین از ورزشکاران ترکیبی رزمی فدراسیون های ورزشی میباشد بیشتر در زمینه استایلیست مدلینگ سینمایی هم فعالیت دارند عضو imdb صندوق اعتباری هنر نیز بوده و در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر و تئاتر فجر منتخب بهترین نقش اول مکمل مرد شدند ولیکن به علت مشکلات عدیده شخصی خانوادگی در مراسم رویداد حضور نداشتند همچنین چندین دعوت نامه از جشنواره های جهانی از جمله فیلم  کن  برلین  ونیز  ساندس و غیره .... نیز داشتند  مجدد به علت نامساعد بودن شرایط صدور ویزا از سوی کنسولگری ها سفارت خانه ها باز هم موفق نشدند و ناکام ماندند ولی به نقل از خودشان شکست ناپذیر هستند و روزی به هدفش رسیده است و در حال حاضر مستقل هستند فارغ التحصیل کارشناسی رشته حسابداری حرفه ای از وزارت علوم تحقیقات فناوری دانشگاه آزاد اسلامی میباشند.

 

علی تیموری

 

وی تخصصی ترین دوره های تئوری عملی بازیگری را در نابغه ترین آکادمی های فرهنگی هنر سیمایی گذرانده اند در حال حاضر قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در رشته سینما را دارن به شرط اینکه از نهادهای حمایتی از لحاظ اقتصادی کمک شاملشان شود وی در صنف مشاغل آزاد اتاق اصناف هم شاغل میباشند.

 

علی تیموری

 

1/ آقای علی تیموری چه طور شد بازیگر شدید ؟ من چون علاقه زیادی به این حرفه دارم بر این باور بودم که میتونم درونم پرورشش بدم و به ایفای نقش در پروژه های سینمایی و تلویزیونی بپردازم البته الگوی من تو فنون، درک بازیگری تئاتر هنرهای نمایشی بوده که خوب هنرجو را بار میاره و میپزونه و از سال 1390 دارم در نمایش ها مختلف و سالن های حرفه ای به اجرا در می آورم به عقیده من سخت کوش بودن در این حرفه شرط اول هستش که مانا باشی و وجودت را حس کنن تا پیشنهاد ها به سمتت بیان.. 

2/ چه برداشتی از سینما و بازیگری دارید ؟ به نظره من شروع بازیگری کاری دشوار است برای یک علاقه مند ،چرا که بازیگری امروزه حرفه شلوغ و شاید زیاده از حد پر ازدحامی است و رقابت در آن در بدست آوردن یک نقش،هر چند کوتاه، ولی بسیار شدید است وجود خیلی عظیمی از بازیگران با تجربه باعث شده است که این موضوع تشدید بشود   و اینکه هوش و خلاقیت ( بازیگر باید فرد باهوشی باشد تا بتواند سریعا با روند فیلم آشنا و متن فیلمنامه را حفظ کند. همچنین در بسیاری موارد که پیش می آید باید از خلاقیت خود در ایفای نقش بهتربهره بگیرد.)

3/ چه توصیه ای به جوانان عرصه فرهنگ هنر دارید ؟ من میگم توانایی، همت، عزم و ایمان جوان امروز کمتر از جوان دهه ۶۰ نیست، اما جوان امروز در معرض تهدیدهای خطرناک فکری قرار دارد که این افکار غلط با ابزارها و وسایل ارتباطی فراوان، در سطح گسترده‌ای قابل انتشار هستند و در این زمینه باید ضمن استفاده از متخصصان، حرفه ای ها و با تجربه های صنف سینما و کسانی که در مسائل ارتباطی سیمایی تجربه دارند، از ابزار فرهنگ هنر نیز حداکثر بهره‌گیری صورت گیرد.

4/ تا حالا در چه پروژه هایی بودید ؟ در کار نمایش و تئاتر  از جمله نمایش الیورتوئیست نمایش سانفرانسیسکو  نمایش پدرخوانده اسکارفیس  و در  سینما  رده خون  متری شیش و نیم   مصادره سرخپوست  جاندار  مطرب  جهان با من برقص خط نجات سریال داستان یک شهر سینمایی سریال نمایش خانگی خواب زده سریال نمایش خانگی قیف سینمایی شوماه سریال نوار زرد 2 سریال تب و تاب  ماتیک مخملی هنر تجربه  سینمایی دختری با لباس ارغوانی سینمایی مارپیچ سینمایی پریسان  به ایفای نقش پرداخته ام .

5/  با چه کارگردان هایی دوست دارید همکاری کنید ؟ دوست دارم با آقای اصغر فرهادی بهرام بیضایی داریوش مهرجویی  مسعود کیمیایی ناصر تقوایی  ابولفضل جلیلی   و در عرصه بین المللی هم دوست دارم با کارگردان هایی همچون استیون اسپیلبرگ  مارتین اسکورسیزی  کوئینتن تارانتینو  کریستوفر  نولان  فرانسیس فورد کوپولا  جیمز کامرون   آلفرد  هیچکاک  همکاری داشته  باشم .

6/ حرف آخرتون را بفرمائید؟ اصلی ترین مسئله من درک خودم است و سپس یافتن آسانترین راه برای آنکه دیگران هم مرا درک کنند پس  بهترین فیلم من لبخند من است و لبخندها خدا را ستایش می کنند.

 

علی تیموری

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی