`
شمانیوز
شما نیوز

شعار سال 1401

سال 1401؛ سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین

رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در صحبت های لحظه تحویل سال خود با مردم کشورمان شعار امسال را که یک برنامه و نقشه راه برای پشبرد اهداف یکساله کشور است را مشخص نمودند.

علی آبشناس- خبرنگار شمانیوز: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، شعار سال 1401 را بر مبنای اهمیت تولید، شرکت های دانش بنیان و اشتغال آفرینی اعلام نمودند. رهبر انقلاب در پیام نوروزی شان با تاکید بر حرکت و تلاش برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی ، سال 1401 را سال "تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین" نامگذاری کردند .

هر ساله و با شروع سال جدید و لحظه تحویل سال، رهبر انقلاب با مردم کشورمان، در پیامی تلویزیونی صحبت می کنند و نقشه راه یک ساله را در قالب یک شعار مختصرا توضیح می دهند.

امسال همانند سال های گذشته، همزمان با لحظه تحویل سال، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب، اهمیت اقتصاد و تولید در داخل را مبنای اصلی رفع مشکلات اقتصادی اعلام و در این راستا شرکت های دانش بنیان را نقش آفرین اشتغالزایی ذکر کردند . 

بر همین مبنا و با اعلام ایشان شعار امسال که نقشه راه پیشرفت کشور در موضوعات اساسی و چالشی روز می باشد توسط رهبر انقلاب اعلام شد و سال 1401 با شعار «تولید، دانش بنیان و اشتغال‌ آفرین» مشخص گردید.

شعار سال 1401

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها
تبلیغات متنی